Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő szeret engem de én őt nem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szeret engem de én őt nem. Viszont ő nekem a szó szerinti tökéletes pasi. Mégse szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel régóta nagyon jóba vagyok és már régebb óta bejövök neki. Teljesen olyan mint a számomra tökéletes srác. Vicces aranyos kedves okos és még helyes is. Viszont valahogy mégsem szeretem. Ha elképzelem a 20-as éveim együtt vagyunk. Szeretjük egymást. Ha meglátok egy szerelmes idézetet, egy szerelmespárt egyből ő jut az eszembe. Mégis teljesen őszintén úgy érzem nem szeretem.

Szerintetek mit tudok tenni? Mert őt se szeretném félre vezetni vagy ilyesmi.



#szerelem #elképzelem
2019. jan. 19. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
10/10 pasi, de mégse szereted? Akkor itt komoly gondok vannak.
2019. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 1!

Akkor most azért jöjjön össze vele mert helyes? Ez olyan ha valaki jó csaj de csak a testeert jár vele vagy csak mert jól néz ki

Így ezzel átvered ot


Mondd el neki őszintén hogy kit érzel. Vagy esetleg gondolkozz el hogy miért nem szereted. Vagy esetleg egyszerűen csak nem működik és kesz. De én elmondanám neki az biztos.

2019. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső alapján, hanem belsőleg is tetszik neki. Minden picit is romantikus dologról ő jut róla eszébe. Szóval szerintem nem a külső miatt jönne vele össze. Ez számomra is fura, mivel ha valakit a tökéletes lánynak neveznék akkor szeretnék vele össze jönni, főleg ha közös jövőt is el tudok vele képzelni és valóban minden tulajdonsága tetszik.
2019. jan. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak fellángolás.

Ha tényleg szeretnéd, akkor komolyabb tulajdonságokat írnál róla.

Akivel a jövőnket eltudnánk képzelni, róla nem általános tulajdonságokat írnánk.

Mindenképp beszélj a fiúval őszintén.

2019. jan. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem könnyű eldönteni.A legfontosabb kérdés hogy vonzódsz hozzá vagy sem ( nem csak a szemeddel hanem testileg). Ha igen akkor hajrá.

Ha nem akkor meg mondd meg

2019. jan. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te és hány éves a fiú?
2019. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok (írok) hogy ez nem igazi szerelem.
2019. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!