Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vissza szeretném kapni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném kapni az exem, de hogyan? Van esélyem?

Figyelt kérdés

nagyon szeretem őt, ugyanúgy mint amikor együtt voltunk de sajnos én szakítottam vele lassan egy éve... szakításunk után volt egy vitánk és azóta rendeztük, most meg néha-néha beszélgetünk(kb 2 hetente de ha beszélünk akkor sem valami sokat)

neki eddig eléggé rövid, "vacak" kapcsolatai voltak és ugyanúgy nekem is..



2019. jan. 20. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Nincs sok esély akkor, ha te szakítottál vele.
2019. jan. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen indokkal szakitottal vele, es mennyi ideig voltatok egyutt a szakitas elott?

Ha megcsalt, vagy agressziv volt, semmikeppen sem kezdenem vele ujra. Ha csak valami hulyeseg miatt, akkor lehet, hogy eleallnek, es megkerdeznem, figyu, nem probaljuk meg ujra...?

2019. jan. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

* agressziv, akar szoban, akar fizikailag

A szobeli agresszivitas is 100% szakitasi ok nalam!

2019. jan. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Buta ribiike menj akkor ahhoz aki legutóbb bántott. Ennyi
2019. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem volt semmilyen fizikai bántalmazás.. azért szakítottam vele mert eléggé elhanyagoltuk egymást a kapcsolatunk végére (sok minden közbe jött), kapcsolatunk alatt nem veszekedtünk sokat csak egyszer, a kapcsolat több mint egy éves volt, és 15 évesek vagyunk
2019. jan. 20. 09:24
 6/8 A kérdező kommentje:
és most is van neki egy barátnője, nem tűnik komolynak, szerintem csak féltékenyíteni akar vele, mert megkeresett és igazándiból a jelenlegi barátnőjéről beszélt
2019. jan. 20. 09:28
 7/8 anonim válasza:
Ha úgy gondolod szeret, beszélj vele! Hidd el jobb biztosra menni. Próbálj meg kezdeményezni és újra beszélgetni vele. Mondj el mindent őszintén, ahogy azt érzed. Én is csak 15 vagyok (fiú) és lassan 1 éve én is elvesztettem valakit. Azóta is kedvelnek a lányok... de nekem csak ő hiányzik. De azt hiszem én már nem tehetem boldoggá. Szóval örülnék, ha neked sikerülne :)
2019. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy van esélyed, de nem most, és nem a mostani énednek.

Fejleszd magad előtte.

Talán rájössz közben, hogy találsz jobbat is nála.

2019. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!