Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudom elfelejteni.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy nem bírok túllépni egy fiún. Annyit kell tudni a sztoriról hogy elmondtam neki hogy bejön nekem, ő azt mondta meglátjuk majd mi alakul ki belőle. Pár hónapig hanyagolt ,most újra próbál közeledni,mindig bámul de én meg úgy érzem mintha csak játszadozna velem mert van egy lány aki nagyon szép , és ő és ez a lány ülnek együtt előttem pár órán.És annyit látok mindig hogy mintha vele flörtölgetne a fiú, és konkrétan napok óta sírok , teljesen kikészit , félek hogy csak tényleg játék volt az egész.

2019. jan. 23. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar megbántani. Attól mert veled is beszélget, még nem biztos, hogy egyből kellenél is neki. Kicsit hanyagold, ha keres akkor nyert ugyed van, ha nem akkor engedd el.
2019. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szrd le, mas tetszik neki jobb ha hanyagolod

Keress valaki mást mert így rohadt kínos lesz az egész

2019. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál meg drogozz, mint anno énis. Zacher Gáborral egy élmény volt találkozni😀
2019. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!