Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen? Bele szerette...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verrob kérdése:

Valaki segítsen? Bele szerettem Lány barátomba. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősőm aki egyben a legjobb haverom 8 éve lassan. 1 éve már bele szerettem. És azóta őő jár folyton a fejemben és vele álmodok sokszor. Az a lényeg hogy amikor bevallotam neki hogy szerelmes vagyok belé akkor utána egy darabig nem beszéltünk. hozzáteszem volt párkapcsolata, szakitottak. utána 1 honapra rá megkért engem hogy szeretné ha elmenénk hozzá és beszélgetnénk.

Hát a beszélgetésnek ott lett a vége, hogy nem akarta hogy haza menjek. és kérte hogy aludjak ott. Megfogta a kezem. utána simogatni kezdett. Mondtam neki hogy hagyja abba mert akkor nem birok ellenállni. Végül lefeküdtünk egymással.másnap puszi hello szia irány haza. utána irogatunk. videochat stb. És mondtam hogy legközelebb viszek ajándékot. Erre azt a választ kapom, hogy én kiléptem a barátzónából. Pedig már régóta sejthette hogy szerelem vagyok belé meghát tudta is.

Most szerintetek akkor miért akart szexelni. Kihasznált vagy mindketten vágytunk egy kis erotikára. Vagy barátság extrákkal. Én már tényleg nem tudom, hogy lehet ebből kapcsolatot létrehozni. Mert én járni szeretnénk vele.

De ugy érzem hogy ő meg csak ugyan ugy a barátot látja bennem. Próbálok én is barátként nézni rá. de nem megy. ilyen ez a szerelem. Valaki segítsen vagy ha esetleg volt valakinek hasonló esete akkor irjon valami biztatót.



2019. jan. 23. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Vigasz voltal neki ennyi

Ha b.extrakkal lenne akkor mindig osszejarnatok dugni

O nem szeret valószínűleg szóval jobb lenne ezt vele tisztázni

2019. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kellett a faxod. Ennyi.
2019. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát vágytatok egymásra, kuratok egy jót de szerintem nem lessz belőle kapcsolat...
2019. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiléptél a barátzónából, és beléptál a partnerzónába! Ezt is jelentheti. miért nem vele beszéled meg? Szerinted mi jobban tudjuk?

F/60

2019. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele beszélni azóta. De eltünt mindenki elől :(
2019. febr. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!