Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha két fiú tetszik egyszerre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdfgh2.0 kérdése:

Ha két fiú tetszik egyszerre melyiket válasszam? 18/L

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyiket se
2019. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Azt mondják, ha igazán szeretted volna az elsőt akkor nem szeretsz bele a másikba.

Viszont véleményem szerint azt válaszd, aki viszonozza is az érzéseidet.

2019. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sürgős (márpedig mitől volna az?) akkor adj időt a dolognak. Majd rájössz magadtól idővel.
2019. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban tetszik. Most erre nem tudom milyen választ varsz, Mivel sem az elvarasaidat, sem róluk rövid leírást nem adtal meg...
2019. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő viszonozná szerintem és ez a baj, eddig biztos voltam benne mit szeretnék, de miután megismertem a második srácot, nagyon megkedveltem és úgy érzem vele jobban elvagyunk, de őt még nem ismerem úgy, mint a másikat és nem is vagyok olyan biztos abban, hogy ő mit szeretne tőlem...
2019. jan. 23. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Adj le írást,mert így nem igazán lehet tanácsot adni.

Én azt választanám aki viszonoza az érzéseimet, elfogad, nem használ ki, fontos vagyok neki és bármikor jól el lehet vele lenni.

Más tanácsot nem igen tudok így adni.

2019. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 vagyok. Adj időt a dolgoknak
2019. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amit így ehhez kapcsolódóan mondhatnék az annyi lenne, hogy az egyiket régebb óta ismerem és tetszett is csak mondta, hogy neki idő kell, erre most közbe jött egy másik srác, de ő nem tud róla, és erre egyik nap beközölte, hogy kellek neki...
2019. jan. 23. 19:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor most kettő közül melyik az a srác akinek jelet akarsz adni?
2019. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Hát nem is tudom. Én időt kérnék, hogy ne hozzak elhamarkodott döntést és így jobban át lehetne ezt az egészet gondolni, érezni.
2019. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!