Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú barátom nem rég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú barátom nem rég bevalotta, hogy szeret. Én visszautasítottam, hisz nem viszonoztam az érzéseit. Azóta kevesebbet látom, és nagyon hiányzik. Nem tudom eldönteni, hogy érzek-e iránta valamit, vagy csak a figyelme és a társasága hiányzik. (? )

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek? Mi alapjan döntenétek el a dolgot? 17/l

2019. jan. 23. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Jöjj vele össze. Vagy nem tom. De ez az állapot egyikőtöknek se jó ahogy leírtad.
2019. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nenene nehogy járhatok mert szanalombol nincs rosszabb pláne ha a végén meg se szereted

Mondd el neki h hiányzik a társasága, és amikor mondat h legyetek baratok azt komolyan gondoltad mert szükséged van ra

És ki tudja lehet h megszereted és akkor minden happy

De egyenlőre mondd el ezeket neki

2019. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Dönts el szereted és hiányzik e. Vagy lépj tovább, mert részéről szerintem a csak barátság nem fog működni.
2019. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen ne mondd, hogy barátilag hiányzik a társasága, mert az a részéről (egy ideig vagy lehet mindig) nem fog működni. Vagy meggondolod magad és összejösztök vagy mással találkozgass.


Ha összejössz vele, akkor ne szánalomból, hanem mert tényleg szereted.

2019. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Huhh ugyanez a sztori volt nekem is... Azóta nagyon megbántam h nem jöttem össze vele, vagy hogy amikor felismertem h érzéseim vannak iránta, azt nem mondtam egyből, mert mostmár (a körülmények miatt) túl késő...

Ennyiből amit mondasz az is lehetséges h veled ugyanaz van ami velem volt. Ebben az esetben kapd össze magad és mondd el neki mit érzel! Beszélj vele! A kommunikáció egy jó dolog!

De az is elképzelhető hogy tényleg csak a barátságotok hiányzik neked. Nem szabad összekeverni ezt a két érzést de tényleg elég nehéz szétválasztani néha.


Szóval én azt mondom, hogy nézz magadba, döntsd el hogy mit is érzel valójában és aszerint cselekedj! Ne hallgass ezügyben senki másra, csak magadra. Én is anno más tanácsára engedtem elúszni azt a hajót...

Csak TE tudod, hogy milyen érzések is vannak benned legbelül

2019. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele ,ha a közeljövőben összejönne egy lánnyal téged zavarna?
2019. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok, ha gondolod írj privátot
2019. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan megszoktad és kotodsz hozza

Csak eddig nem vetted észre

2019. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor sült galamb volt, akiért meg se kellett mozdulni.

Ha közben, így mégis hiányzik az a valaki, akivel sokat voltál együtt és közös időt töltöttetek, az beszédes, nem?

2020. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!