Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek van valami ötlete?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
Long story short. Van egy lány a suliban, akit nagyon szimpatikusnak tartok és szeretném megismerni. Csendes, félenkebb természetű és a suliban mindig 2 barátnőjével van, amikor látom őt. Arra gondoltam, amikor sétál hazafelé suli után, akkor odamegyek mellé és megpróbálok valamifajta beszélgetést folytatni vele. Az meg van, hogy miről tudnék vele beszélgetni, csak a kezdet nem megy, nem tudom, hogy mit mondjak neki az elején. Nem lenne furcsa, hogy egy random srác odamenne, aki már több éve az évfolyamtársa, azzal a céllal, hogy megismerje és beszélgessen vele? Ja meg még azt akarom elkerülni, hogy nyomulósnak tűnjek, hisz nem vagyok az és szerintem ő se értékelné.

2019. jan. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. :)

Szerintem nem tartana nyomulósnak, inkább jófejnek. Végre lenne egy fiú, aki igenis kezdeményezik, és nem azt várja, hogy a lányok menjenek oda hozzá! Hajrá, menjél nyugodtan. :D

2019. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is örülnék neki :)

Hajrá! ;)

2019. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel.:) 18/L
2019. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, jól esik ezt hallani.
2019. jan. 24. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nincs jobb érzés, mint mikor egy fiú képes kezdeményezni. Nem hinném hogy nyomulósnak hinne, inkább magabiztosnak. Én örülnék egy ilyen esetnek.

16/L

2019. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!