Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú és kb fel éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú és kb fel éve nagyon gyakran írunk, csak az a baj, hogy 8 órányi autóutat el tőlem? (tudom hogy nem kérdőjel kell ide de csak így fogadja el😂)

Figyelt kérdés

1. Volt már 14-16 éves korban valakinek hosszabb tavkapcsolata, ha igen hogy oldottatok meg?

2. Néha kiontott nekem a szívet és agyon dicsér de gyakrabban csak ilyen általános beszélgetésein vannak. Van olyan nap is amikor nem beszelunk (általában ilyenkor próbálok kezdeményezni). Mi változhat meg benne úgy hogy nem is talalkozunk egyik napról a másikra?



2019. jan. 25. 16:05
 1/4 anonim válasza:
100%
Ekkora távolságból ilyen fiatalon csak legyen egy távoli haverod. Tekintsd annak. Felesleges komolyabb érzelmeket belevinned. Valószínű ő is így gondolja. Így tuti nem ér csalódás.
2019. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon messze van, én se tudnám tartani a kapcsolatot ha ennyire távol lenne a barátom
2019. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
63%

Én össze jönnék veled, ha megtanulnád a Magyar Helyesírás Szabályai című lexikon össze szabályát.

Üdv.

2019. jan. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 _Titkos_Kamilla_ válasza:
Nekem távkapcsolatom van és ő is 8 órányira lakik ,jövő nyáron el akar jönni nálam amibe a szüleim is beleegyeztek, szóval csak várni kell ami kicsit rossz ,de megéri szerintem :)
2019. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!