Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályomból, körülbelül egy évvel fiatalabb nálam. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Igen, tudom ez már a háromszázezredik ilyen kérdés. Nagyon tetszik. Ovi óta ismerem, most gimisek vagyunk.

Okos, művelt, kedves, és sosem beszél csúnyán. Sokszor mellém ül órákon, és szülinapon is, mikor páros feladatok voltak, mindig nyafogott, hogy velem lehessen párban. De van egy másik fiú is az osztályban, ő mellé is szokott ülni, és beszélgetni vele, és ez borzasztóan fáj, éget, mintha tőrt forgatnának a szívemben, vagy forró máglyán égetnék lelkemet. Értelmes válaszokat szeretnék!



2019. jan. 25. 16:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Nos, neked kell kezdeményezni, a leírásod alapján van esélyed a lánynál. Nyilván a korotok is fontos, bár alapvetően nincs nagy különbség, de egy 14 éves másképp közeledik, mint mondjuk egy 17 és egy 14 éveshez másképp is kell (általában finomabban,) de ezt ugye embere/lánya válogatja.

Szerintem próbálj meg minél többet a társaságában lenni, tanuljatok együtt kettesben, ha megoldható. Ha tartasz a konkurrenciától, akkor próbáld meg szavakba önteni neki, hogy tetszik neked.

2019. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el valahova

Vegyel neki virágot

Vagy esetleg csokit

Közeledj v valamit csinálj mert ez rohadt edes és nagyon szr lenne így veszvehagyni

2019. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. jan. 25. 18:50
 4/48 A kérdező kommentje:
Egyébként, kicsit visszahúzódóbb, mint a többi lány, tényleg szép, de nem teszi ki mindenhová a mellét, meg a fenekét. Szépen öltözik. Nem a visszautasítástól félek, hanem attól, hogy esetleg kinevetne, vagy elpletykálná. A becsületem lenne oda, mindenki rajtam nevetne. És nekem az életemnél is fontosabb a becsületem.
2019. jan. 25. 19:41
 5/48 A kérdező kommentje:
Percenként nézem a kérdést... nincs perc, hogy ne gondolnék rá. :( És sajnos ez kihat a tanulmányi eredményeimre is, és rontja a kedélyállapotom is. Próbáltam elfelejteni... most lesz 3 és fél hónapja, hogy elkezdtem érzéseket táplálni felé, és nem szűnik. Soha nem volt még barátnőm.
2019. jan. 25. 19:54
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony szerelem :)

Hívd el valahová. De csak úgy mellékesen, hogy ne tűnjön randinak. Utána, ha elmegy veled, kettesben, iskolán kívül, úgyis fogod érezni, hogy közeledhetsz-e.


Vagy csak véletlenül igazítsd úgy, h suli után induljatok együtt haza...

2019. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
A másik irányban lakik, és nekem különórám van suli után sajnos, de megpróbálom úgy intézni. Köszönöm.
2019. jan. 26. 15:46
 8/48 A kérdező kommentje:
Olyan elérhetetlennek tűnik, mert van egy barátnője, akit szintén régóta ismerek, kb. 2 éves korom óta, és hát, az utóbbi időben nem vagyok vele jóban, szóval lehet, hogy rosszakat mondana rólam a lánynak, és eléggé hiszékeny az a baj.
2019. jan. 26. 16:04
 9/48 A kérdező kommentje:
Annyira tartok attól, hogy leszek annyira balga, hogy nem merek lépni, és emiatt elúszik a lehetőségem. Nem szokásom sírással kiadni bánatom, főleg nem lányok miatt, de ez most kellett a lelkemnek. Főként íjászattal, vívással vezetem le dühöm és egyéb érzéseim, de most a zord téli idő miatt nem lehet. Hideg van. S én mégis a pokol forró tüzének égetését érzem.
2019. jan. 26. 16:16
 10/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is legyél nyílt vele, hívd el valahova, csináljatok programokat. Ebből látni fogod, hogy hogy közeledik hozzád mi lenne ha egy párt alkotnátok!

Ha szeret veled lenni biztos, hogy a programokra is veled el fog menni és nem kell félned, biztos, hogy tetszel neki, kedvel!!! :)

2019. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!