Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány az osztályomb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályomból, körülbelül egy évvel fiatalabb nálam. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Igen, tudom ez már a háromszázezredik ilyen kérdés. Nagyon tetszik. Ovi óta ismerem, most gimisek vagyunk.

Okos, művelt, kedves, és sosem beszél csúnyán. Sokszor mellém ül órákon, és szülinapon is, mikor páros feladatok voltak, mindig nyafogott, hogy velem lehessen párban. De van egy másik fiú is az osztályban, ő mellé is szokott ülni, és beszélgetni vele, és ez borzasztóan fáj, éget, mintha tőrt forgatnának a szívemben, vagy forró máglyán égetnék lelkemet. Értelmes válaszokat szeretnék!



2019. jan. 25. 16:25
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Holnap el tudnám kísérni haza, csak mindig a barátnőivel megy, az a gond. :( Reggel egy kávéra tudnám meghívni.
2019. jan. 27. 18:30
 12/48 anonim válasza:
Figyelj az ,hogy beégsz az lehet kicsit kínos ,de mindenki el fogja felejteni ,másik meg ha lesz*rod akkor a többieket se érdekli ,amúgy nem hiszem ,hogy elmondaná.. Semmi köze senkinek hozzá ,de ha el is mondja max a barátnőjének.. és nem mondja tovább én is égtem már be ,de nem érdekelt :S Csak legjobb barátok maradtunk XD De sok sikert azért ,végülis tehát veszteni valód nincsen ha azt nézzük.. Ha meg összejöttök akkor ott van neked :) A másik fiú meg ha nem mer lépni akkor hiába ül mellette mert az volna a kínos ,ha neki a lánynak kellene kezdeményeznie ,amúgy ezt hiába fogod várni ,mert úgyse ő fog.. Szünetet fogd meg hívd ki és beszélgessetek el és hívd el őt Randira ,de ne úgy mond neki ,hogy randi csak utalj rá.. Mikor másodjára hívod el akkor mond ,hogy max randi :) Sok sikert remélem ,hogy összejöttök!
2019. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 27. 19:56
 14/48 anonim válasza:
HÍVDD EL VALAHOVA . Nem fog kinevetni vagy ilyesmi kedves vissza húzódó azt irtad amúgy sincs veszteni valód ha nem hívod el esélyt sem adsz magadnak intelligensnek tűnsz biztos tudod mi a helyes. Vegyél neki valamit és hívdd el valahova ha pedig nagyon nemet mondana akkor a társaságodat is kerülné de írtad h sokszor beszél veled stb . Szerintem simán van esélyed HAJRÁ!!!❤️
2019. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, köszönöm!
2019. jan. 28. 18:14
 16/48 A kérdező kommentje:
Holnap el fogom neki mondani, nem bírom tovább. Megmondom neki, matekórán, hogy iskola után szeretnék vele beszélni, egy fontos dologról, ami csak kettőnkre tartozik.
2019. jan. 29. 15:56
 17/48 A kérdező kommentje:
Gyáva voltam, ott ültem mellette, a barátnője sem volt ott, én mondtam volna... de amikor kinyitottam a számat, egy hang sem jött ki rajta. :'(
2019. jan. 30. 16:24
 18/48 A kérdező kommentje:
Hétfőn még megpróbálom...
2019. jan. 31. 20:34
 19/48 anonim ***** válasza:
Na,mi lett? :)
2019. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Még semmi. De valentin napkor szeretném elmondani neki. Szerintetek mit vegyek/adjak neki? Csokira gondoltam, de nem tudom, hogy milyent szeret, vagy milyenre allergiás.
2019. febr. 10. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!