Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a legfőbb jelei annak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legfőbb jelei annak, hogy nem mondana ellent egy csóknak a lány?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy sokszor le-le pillant a számra miközben beszélek hozzá. Mindíg nyalogatja szolídan az ajkait, valamint be is szokta "szívogatni" a felső és alsó ajkát felváltva. Valamint mikor picit közelebb hajolok hozzá, vagy közelebb kerül az arcunk egymáshoz, nem szokott hirtelen megugrani, vagy megijedni hanem "ugyanott marad". (nyilván utóbbi lehet a sima bizalom jele is, hogy nem is számít arra, hogy megcsókolnám bármikor is)


Ezen kívül vannak még olyan dolgok amikre figyelnem kellene, hogy biztosra mehessek?

Vagy ezek még egyáltalán nem biztos, hogy annak a jelei, hogy nem utasítana vissza egy csók esetén?

Hogyan teremtsek tökéletes pillanatot hozzá?


Tapasztalatokat, őszinte véleményeket írhattok. Pozitív és negatívumokat egyaránt. Nem sértődök meg semmin! :)



2019. jan. 25. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ne agyalj csak tedd meg legkozelebb vagy legalabb kozeledj teljesen kozel a szajahoz hagyja e...hajra probalj ra
2019. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Nem ver pofán.
2019. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bánná, főleg hogyha így játszik az ajkaival még mikor közel is vagytok egymáshoz. Sőt, még vágyik is rá szerintem! :D Ha már egy jó ideje vársz ezzel, akkor nehogy elsiesd, de ki se hagyd szerintem :D
2019. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves vagy fiam? 15 körül? mert ha igen, akkor elfogadható a pici stresszed, de ha több pl. 20 éves körül, akkor ott nagy a baj, gyerekem :D
2019. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!