Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon hazudik? Az ismerősöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hazudik? Az ismerősöm megjelölt egy képen amin pasit keresek. Jött is egy anonym üzenet, hogy "valóban barátot keresel😏? " A barátnőmmel rájöttünk, hogy ki volt az és kiderült, hogy az a fiú volt aki nekem tetszett.

Figyelt kérdés
Ráírtam a fiúra és megkérdeztem, hogy ő írta-e?! írt is, hogy talán ő volt majd arra terelte a témát, hogy ő arra akart kilyukadni, hogy honnan ismerjük egymást. Eléggé sokat gondolkodtam, hogy van-e valami jelentése ennek vagy csupán csak ismerkedni akart.

#fiú #szerelem #Hazudik?
2019. jan. 25. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet észre vette, hogy bejött neked és így akart biztosra menni. De, hogy jöttetek rá, hogy ő volt az?
2019. jan. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentése az biztos, hogy van. Szerintem valamilyen szinten megszeretnes ismerni, hogy ha már rád irt.
2019. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!