Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Anya nem engedi, hogy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem engedi, hogy barátom legyen. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek tetszem, és ő is nekem, viszont anyum nem nagyon engedné, hogy barátom legyen. Úgy meg nem igazán szeretnék összejönni senkivel, hogy erről anyum nem tud. Egyébként 13 vagyok, a fiú pedig 14. Tudom, hogy fiatal vagyok még ehhez, de egy csomó barátnőmnek van barátja és meg is engedik nekik, persze ezt hiába mondom anyumnak nem érdekelné. Mit kéne tennem? Úgy senkivel sem jönnék össze, hogy arról anyum nem tud. Hogy kéne beszélnem vele erről, hogy esetleg megengedje? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2019. jan. 26. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Rohadt fiatal vagy és naiv

Hidd el tudom mit beszelek mert velem is ez volt és kb 13 voltam akkor

Mindig vele voltam suli után, fogoztunk, dumaltunk

Mondhatni szerettük egymást

De a csavo szüzességet hajtott

a barátnőm meg kapott az alkalmon és összeveszett velem csak h összejöjjön vele. Persze tudta h éltem haltam a sracert

Így 16 éves fejjel örülök h nem adtam oda neki magam és csak mostanában tudtam meg h le is feküdt vele

És most örülök a fejemnek h nem csináltam semmi hülyeséget


Hallgass anyadra, o nem akar rosszat neked

És nem tudhatod, én is abban a hitben éltem egész idáig h mennyire edes volt meg cuki stb de ki nem néztem volna belole h csak kihasználja a csajokat (mert most őszintén, melyik csavo kérdezi meg a csaj anyját h hogy van amikor beteg. Meg most se tudom eldonteni h engem is eldobott volna mint egy rongyot v esetleg tényleg lett volna valami)

Kicsit gondolkozz el

2019. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm szépen a válaszodat! Igazad van. Inkább hallgatok anyumra. Ráérek még ezzel foglalkozni. :)
2019. jan. 26. 17:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülök h tudtam segíteni :)❤️
2019. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13 évesen még fiatal vagy a sexhez. Hiába mondanád azt, hogy nem lenne 90%, hogy a kanos kiscsákó megakarna fektetni. Anyukád meg ettől parázik.
2019. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy nem értem azt a felfogást, hogy miért nem lehetnek a 13 évesek szerelmesek. Jó, abban egyet értek, hogy valószínűleg nem fog a halálukig tartani az első szerelem. De nekem egy élmény volt elsőre szerelmesnek lenni. Lehet, hogy még nem olyan erős, hogy kitartsanak egymás mellett több évig, de attól lehetnek szerelmesek. Nem azt mondom, hogy máris menjek szobára, de lehetnek szerelmesek. Ha esetleg több évig is kitartanak egymás mellett, akkor szóba jöhet a szex is. Nekem ez a véleményem. 19/L
2019. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, hát, én helyedben, nem hallgatnék anyukámra, bár a kapcsolat kimenetele, instabil, de jó is lehet, egyaránt rossz is, viszont, mindkét dolog pozitív, mert egyik életed végéig tart, másikból, tapasztalatot szerzel, ha rossz tapasztalat, akkor is tapasztalat, és egy idő után rájössz, tapasztalatot szerezni jó, ebből előnyt kovácsolni, ebből, az elkövetkező kapcsolatot, normálissá tenni.
2019. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ANyudnak igaza van, ha a lányom lennél, mindenhova kocsival vinnélek,de 13 évesen te nem pasiznál,az biztos.
2019. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez még mondhatni gyerekszerelem, nem hiszem, hogy szexre kerülne a sor, de persze ez csak az én véleményem. Viszont biztos, hogy anyukád ettől fél. Ne azt magyarázd neki, hogy a többi kislány így meg úgy, hanem a felelősségtudatodról biztosítsd. Arról, hogy nem engednéd, hogy a fiú kihasználjon, hogy nem adnád oda a testedet mert ez nem erről szól, hogy csak boldog szeretnél lenni. Azt kell bebizonyítanod, hogy elég érett vagy egy normális kapcsolathoz. Persze ehhez tényleg annak kell lenned. Az vagy?
2019. jan. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiről nem fogsz lemaradni. Nekem 18 évesen volt az első igazi barátnőm. Fél évig jártunk úgy, hogy egyáltalán megcsokoltam. Szerintem egyáltalán nem kell semmivel sietni, vagy senkinek megfelelni. Csináld azt, amit te szeretnél, amihez te úgy érzed, eljött az idő. Ha a másik ezt nem tudja elfogadni, vagy türelmetlen, akkor nem téged szeret, hanem magát. Anyukádnak talán annyiból igaza van, hogy nem akarja, hogy túl korán túl sok rossz tapasztalatot szerezzél. Lehet én vagyok a hülye, de 13 évesen még javában a világot fedeztem fel, tanultam, élveztem a gyerekkort. Hidd el, mi fiúk kicsit forrófejűbbek vagyunk, hajlamosak vagyunk azonnal bármit megszerezni, de ez bőven ráér 18 évesen is. Sok sikert!
2019. jan. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítettek. :)
2019. jan. 27. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!