Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret/érdeklem eléggé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nat-P kérdése:

Nem szeret/érdeklem eléggé?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy megvicceltem hogy feketere festem a hajam(szőke vagyok), és először kicsit szkeptikusan meglepődött, majd azt mondta, hogy amíg nekem tetszik addig tökéletes.

Aztán mondtam hogy csak vicc nevetett egyet, és kérdeztem, de hát őt nem zavarna e vagy valami, mert hát nekem az is fontos hogy neki tetszen.

Azt mondta neki feketén is tetszenék, bár nem szereti annyira a fekete hajat.

Szoval azért nem érdekli annyira mert nem vagyok annyira fontos neki hogy egy hajszín érdekelje?

Csak mert én mikor először szerelmes voltam és akkor a fiú bármit változtatott voln magán nem érintett voln jól mert minden porcikáját úgy láttam tökéletesnek ahogy volt.

Én 17L ő 21F



2019. jan. 26. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Leginkább Neked kell kiérezned, hogy választ kapj a kérdésedre, de szerintem így is, úgy is tetszel neki. Én ezt veszem ki a válaszaiból, de mérget nem vennék rá. Egyelőre ne fessed át. Így ismert meg, így tetszettél meg neki.
2019. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Honnan szulted ezt a hülyeséget xd

Ha szeret akkor bárhogy nézel ki akkor is szeretni fog

Inkább örülnel minthogy itt rinyalj xd

Te tényleg szőke vagy de belul sötét

2019. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban atfesteni, csak vicc volt kíváncsi voltam a reakciójára, hogy érdekli e vagy sem.:o
2019. jan. 26. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Te rettentő hülye vagy..
2019. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok és szoktam én is túlgondolni dolgokat, de ez már durva :D pont hogy azt mondta, hogy neki mindenféleképpen tetszenél és a hajad színe nem számít, mert mindenhogy szeret szóval nyugalom.
2019. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!