Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Vagy várjak amíg ő kezd?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú osztálytarsam aki már egy ideje tetszik és az utóbbi időben többet beszélünk (eddig kB semmit) és vannak dolgok, jelek amikről nem tudom eldönteni, hogy én is bejövok neki vagy csak én képzelek bele túl sokat.

2019. jan. 27. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezaz hogy nem szabad beszugerálni hogy tetszel e neki..Régebben énis azt hittem hogy lesz valami a suliban egy csajjal,kiderült hogy nemis érdeklem őt holott "voltak jelek arra hogy mintha tetszenék neki" 😂😂😂😂😂😂😂😂 szóval nem szabad magadbaképzelni hogy kellsz a srácnak..Inkább csak légy résen,figyeld őt,ha tudtok akkor beszélgessetek,abból többet megtudsz,de egyenlőre ne lépj
2019. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj oda oszt próbáld meg max ha nem sikerült jó lesz tapasztalat szerzésnek😀
2019. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!