Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem vagy csak fellango...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak fellangolás?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6 éve ismerjük egymást és 1,5 éve osztálytarsak vagyunk. 2019 szilveszter én döbbentem tmra h én többet érzek szimpla barátságnál, és egy barátnőm szerint a fiú is. 16 l

2019. jan. 27. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből fsz se tudja.
2019. jan. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ.

Ha a többet érzek azt jelenti, hogy szívesen lefeküdnél vele, akkor fellángolás


Ha azt érzed, hogy a személye fogott meg, szeretsz vele beszélgetni, a jelenlététől is jó lesz a hangulatod, megértitek egymást, sok a közös témátok,stb. akkor valamiféle szerelemről is lehet akár beszélni, de nagy eséllyel csak közeli barátság, és nem tudod hova tenni a dolgot.


Viszont szerintem 16 éves korban még nincs nagy szerelem, a fiúk sem keresik általában a nagy szerelmet, csak egy csajt, akit megrakhatnak, éppen ezért szoktak általában 2-3 évvel idősebb fiúkkal járni a lányok, mivel azt feltételezik róluk, hogy már nem csak dugni akarnak, viszont jönni szokott a fekete leves, és kiderül, hogy szintén csak dugni akarnak.



Továbbá, osztálytárssal nem éri meg járni, mivel ha szakítotok, akkor még x éven át nézhetitek egymást.

2019. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó hogy 2019ben még nem volt szilveszter, csak újév :D

Egyébként szerintem még várj egy kicsit. Ha csak egy hónapja érzed ezt akkor simán lehet fellángolás. Nálam a fellángolás 2-3 hónapig tart. Aztán ha nem lesz közben semmi sem a fiú és köztem, ez elmúlik. Ha 3-4 hónapja vagy több ideje tart, és visszajelzést is kapsz, akkor már szerelem. Ha most tetszik a srác akkor próbálkozz nála :) Ha nem jön össze, akkor lesz más.

2019. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!