Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez gáz? Kinövöm majd? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Kinövöm majd? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az gáz ha szerelmes vagyok egy "sztárba"? Egy velem egykorú lány de külföldi nem is tudtam ki ő csaj egyszer láttam tőle egy insta live ot és nagyon édesnek és viccesnek találtam és azóta úgy érzem hogy nagyon tetszik és kicsit nyomja a szívemet a fájdalom hogy sose találkozhatok vele ez már lassan egy éve tart. Valamilyen szinten tudnék vele beszélni mert tavaly tettem le a felső fokú angolomat mert valamilyen szinten jó a nyelv érzékem és úgy beszélgetnék vele.


16/F



2019. jan. 28. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Még óvodás vagy tevemusorba csak fiatal csajok szerelmesek
2019. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat persze! Csak legyél gazdag
2019. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd vagy nem😀
2019. jan. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen, és nem gáz. Ezek csak érzések, érzelmek.


Talán majdcsak betoppan egy elérhetőbb, és ugyanennyire elbűvölő illető az életedbe:)

2019. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, ha tudnád hány tinilány éli át ezt... :D Tudom, hogy te fiú vagy, de attól még ugyanúgy ember, és ugyanolyan érzéseid is lehetnek. Nem gáz, el fog múlni, amint lesz olyan aki elérhetőbb (ahogy azt előttem is írták). Olyan ez mintha meglátnál a buszon egy szép lányt, soha többet nem látod, de azóta is rajta jár az agyad. Aztán amikor valaki olyannal találkozol, akit esélyed is van megszerezni, elfelejted a buszos lányt.:D
2019. jan. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19 eves lany letemre egyutt tudok veled erezni, csakhogy en szineszekbe, vagy azok fiatalabb enjeibe/szerepeibe vagyok "szerelmes".:D ugy erzem, sosem fogom ezt kinoni.

Na de viccet felreteve, nyilvan "igazi", megkozelitheto sracok is bejonnek nyilvan. Szoval az lenne a legjobb, ha a kornyezetedben levo lanyokkal kezdenel inkabb ismerkedni. Vegulis irhatsz ennek a csajszinak is, nem tudom, mennyire hires, de nem biztos, hogy valaszolni fog, viszont nem veszithetsz semmit, szoval hajra, bar beszelgetesnel valoszinu nem lehetne ebbol tobb a tavolsag miatt sem.

2019. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem gáz, fiúként én is vagyok szerelmes youtberbe :DDD
2019. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!