Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 leszek nemsokára, és még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 leszek nemsokára, és még sose volt senkim, valaki segitene?

Figyelt kérdés
Most lett volna egy lány akit szeretek,de csak barát akar velem lenni,ez megviselt kicsit,mert nagyon visszahúzódó tipus vagyok igy is és ezt nagyon nagyon nehezen sikerült elérnem hogy merjem elmondani neki azt hogy kedvelem.Úgyérzem hogy kéne valaki már nekem aki szeret és akit én is szeretek,de egy csontváz h*lyegyerek vagyok,és azért szeretném hogy ha valaki belémszeret akkor testileg is kivánjon.:(Kérem valaki segitsen minden nap fiú létemre sirni tudnék ezen,tudom ez elég kinos,de annyira rosszul érzem már magam néha emiatt,mások mesélik hogy ilyen jót szeretkeztek meg hogy ilyen jól elbulizgattak ketten,együtt lehettek meg minden én meg egy h*lye p*cs vagyok hogy nem tudok egy lányt se felszedni.Valakinek muszáj ezt elmondjam mert nem birom mostmár magamban tartani. :(
2019. jan. 28. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Szivas
2019. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Akkor ne itt nyavajogj hanem zsa konditerem meg gucci store.
2019. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha már egy lánynak elmondtad, akkor mondd el másiknak, harmadiknak ..., amíg egy be nem adja a derekát. Mellette pedig tarts ki. Ez így megy,kedves barátom!
2019. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha gondolod, én szívesen meghallgatlak :)
2019. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%

Szinte már szánnlak, hogy itt vergődsz kínodban!

Légy már férfi egyszer az életben, és szedj össze valami jó kis csajt, ahelyett, hogy itt nyilvákolsz!! XDXDXDXD


A SÜLT GALAMB NEM FOG AZ ÖLEDBE HULLANI!!! SZÁNALMAS BOHÓC!!

2019. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Kicsit gyúrjál, jobban fogsz kinézni és a csajok is meglátnak majd.
2019. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 SIDLER22 ***** válasza:
17%
Nekem ugyanez volt a bajom. 12-13 évesen. Próbáltam csajozni, de az összes csak nevetség tárgyává tett az osztályban. Ezek után kicsivel, megfogadtam, hogy soha nem lesz barátnőm és ha jönne is egy lány, finoman le fogom koptatni. Most 19 vagyok és úgy érzem jól jártam ezzel a fogadalmammal :)
2019. jan. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, annyi különbséggel hogy én nem azt akarom h egy csaj a testembe szeressen bele.

Szeressen azért aki vagyok, és értsen meg, bár amilyen különc vagyok az nehéz.

Azt szoktam csinálni, hogy ha megismerek egy lányt akkor kicsit megpróbálom megismerni és azután döntök, hogy tetszik-e vagy sem, ha igen akk probálok kedveskedni neki.

2019. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Minden rosszindulat nélkül, de ilyesmi srácot már raktam friendzoneba, pontosan azért mert nem bírom ha nyivákol egy fiú. Én se a hisztizős fajta vagyok, de fiúknál nem tudok elfogadni ha valaki várja a csodát, és addig panaszkodik.

Szedd össze magadat, sportolj! Az a lányok többségének úgyis bejön+ lefoglalod magadat picit. Aztán úgyis történik aminek történnie kell.

Sok sikert

2019. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat,aki szerint meg nyavajgok az nagyot téved,mert ami tőlem telt,azt megtettem annak érdekébe hogy legyen valami a csaj és köztem de nem lett.:))
2019. jan. 29. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!