Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen ossze tortem lelkileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ossze tortem lelkileg, beleszerettem masba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20/L

2,5 eve vagyok egyutt a baratommal, nagyon szeret engem barmit megtenne ertem enis szeretem ot, de ez egy fel eve kb megromlott picit, lusta lett elhizott nem torodik a kulsejevel (sportolt eddig lelkesen) mar csak a videojatekoknak el ha hivom leraz miatta, sokszor veszekszunk, ha egyutt vagyunk csak filmezunk, mar nem kivanom ugy, vannak dolgai amit nehez elfogadnom de megtettem (hivo, tanar lesz, akar gyerekeket majd)mert szeretem. Viszont ahogy elkezdett megromlani a kapcsolat megismertem egy fiut, szinten nagyon rendes es ugyanaz az elkepzelesunk a vilagrol (egy tarsasagba jarunk) szeretek vele lenni...a fiu ugyanigy erez irantam. Azt hozza teszem barmi tortenne sose csalnam meg a baratom. Nem tudom mit tegyek, en nem akartam, hogy ez tortenjen.... Miert nem lehet iranyitani az erzeseket, ez csak szenvedes...



2019. jan. 31. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszeléj a barátoddal, ne titkold ezt tovább, mert csak nehezebb lesz :(
2019. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp beszéld meg vele

Sajnalatbol meg nem lehet fenntartani egy kapcsolatot

Sajnos ez van, nem tudtok mit csinálni

Azért kitartást! :(

2019. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Akkor most elmondom mit kell, hogy tegyél, mert úgy érzem, itt senki nem fog neked érdemi választ adni!

Először is azt a lusta, hájas malaccal szakítsd meg minden testi, lelki, fizikai kapcsolatot, nem érdemes vele küszködni, és te is őszintén már a fenébe kívánod, csak nem mered magadban kimondani... Az érzelmi láz, már rég alább hagyott, az elején történt, köztetek az még őszinte volt, a mai énjével ellentétben!

És ha van még egy csöppnyi józan eszed, amire fogsz is később hallgatni, akkor jobb ha te is be látod, hogy most a jelenlegi kapcsolatod már halott, nincs közüs megállapodás köztetek, nincs értelme folytatni a kínlódást, csak egymásban tesztek kárt, mint mentálisan, szellemileg, és netalán fizikailag is! Jobb ha be látjátok, hogy ez így már véges útját járja!

Keres magadnak valami rendes fószert, aki megbecsül, aki értékeli az erőfeszítéseid, aki rád szánja a maradék idejét is, egy olyan partnert, aki képes kompromisszumot kötni veled, és képes komoly elszántsággal venni a jövőteket!

2019. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj vele egy társaságba
2019. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Hát, van ez így. Én ezen a ponton erősen a szakításon agyalnék, semmi értelme szenvedni.
2019. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen a szakitason gondolkozok egy ideje, mert megbeszeltuk a dolgokat es semmi sem javult, csak nem szeretek masokat ossze torni es egy sportagat uzunk, szoval mindig latnam ez nehezit a helyezetemen. Koszonom a valaszokat:)
2019. jan. 31. 23:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, undorító gusztustalan dolog az ilyen. De ha a fiu leszarja a barátnőjét, és ha szerintem a külső nem is fontos de ha nem tesz meg alap dolgokat (és nem azt mondom hogy kötelező 0-24 nyalni a seggét átvitt érteleme a lánynak) de úgy ha nem tesz meg mindent a lányért ha szeret, akkor az ugy tényleg nem jó. pedig mindennél jobban kéne értékelni egy ilyen lányt aki szeret melletted van. Nem tudnék elviselni egy ilyen helyzetet, de nem is hanyagolnám SOHA a barátnőmet, ha valaha lenne nekem olyan :)

Utoljára próbálj meg vele beszélni, ha összejön akkor a másik srácot felejtsd el, ahogy van. Ha nem, akkor pedig őt felejtsd el. Vegye észre magát.

És még mindig nem azt mondom hogy olyan hülyének kell lenni hogy mindent megveszel a lánynak meg ilyesmivel akarod levenni a lábáról mert hát az nem szeretet. De ha nem megy oda a srác és foglalkozik a barátnőjével az úgy nem nyerő, kicsit se.

F (Ha véleményt írni valaki akkor privátba, ilyen témát nem követek be, nem szeretem ilyenekkel idegesiteni magam)

2019. febr. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Így vannak ezzel páran, ha már megvan minek túráztassam magam , úgyis velem marad. Csak nem mindig upsss...

Szerintem a másik srácot kivanod ahogy azt szavaidból kivettem.

Minden olyan dolog ami első az mindig csodás...ezt mindenki tudja. :)

Ez nem szép hogy a játékot választja helyetted, azt se venne észre ha a szobából kímenve hazamennel.

Az exem amikor ott voltam kiment hogy valakivel cheteljen ( pasival )erre én elmentem haza, ha ez neki fontosabb. Okay.

Par hétre ra szakítottunk, engem is megviselt úgy mint öt, vissza akart jönni de már késő volt.

Hagyd ott ami nem megy , úgysem fog.

Én már most biztos vagyok benne hogy ott hagyod , peddig nem is vagyok ott.

Sok sikert az új élethez. :)

2019. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Légy bátor, és gondolj rá hogy milyen fontos a tapasztalatszerzés fiatalon.


Ha már tudod hogy ilyen a kapcsolatod az új sráccal akkor a régi sráccal már régen rossz.


Fél év hosszú idő... és még abba sem hagyta a zuhanást


Aztán gondolj bele a lehetőségeidbe:

-Szakítasz a régivel és össze jössz az Újjal (mindenki ebbe az irányba mutat, márcsak elég lelki erőt kell gyűjtened)


-Maradsz a régivel, és hanyagolod az újjat.

1. Erősen hitegetted az Új srácot aztán otthagytad, szémet vagy

2. Egy társaságba jártok, úgyis továbbra is bele lennél zúgva + olyan dráma alakulhatna ki ott

3. Mégha ki is tartasz a régi mellett vajon megváltozik? vajon mennyi időre?


Minden esetre beszélj a régi barátoddal és ha úgy döntesz hogy szakítasz vele akkor azt közöld vele a legelején, ne higgyen téves dolgokat

2019. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Erre van egy nagyon jó mondás:

Ha szeretsz egy férfit,de beleszeretsz egy másikba, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem jött volna a második...

2019. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!