Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy délután alatt beleszerettem?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy nálam kicsit több, mint 2 évvel idősebb srácra, mert külső alapján nagyon megtetszett. Pár mondatot váltottunk és nagyon megnevettetett. Már nagyon rég óta nem nevettem annyit... :D

És utánna egész végig rá gondoltam és a gyomromnál olyan fura érzésem volt, de csak, amikor rágondoltamxdd

Aztán elkezdett hiányozni és most nem értem mi van... Félek h elszúrok vmit és elveszítem. Ennyi idő alatt nem szerethettem bele vagy mégis? Lehet, hogy ez csak egy fellángolás?😕😣

L



2019. febr. 1. 00:14
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Simán lehetséges. Én 1 óra szerettem bele a barátomba és azóta is együtt vagyunk már 2 éve. Mondjuk mi találkoztunk, ez kicsit más.

Ha önmagad maradsz én játszod meg magad akkor nem fogsz semmit elrontani. 😉


Sok boldogságot kívánok nektek.

18L

2019. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mivel a szerelem komplex dolog, ahhoz ismerned kell a jó és rossz tulajdonságait, te pedig alig ismered még őt. Ez inkább erős fellángolás, vonzalom.
2019. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy személyes találkozás is kellene ehhez, hogy alakuljon a róla alkotott képed. Amennyit elvehet, annyit hozzá is tehet.
2019. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 666_SatAn válasza:
Hat, most ez még nem szerelem semmi kép, csak megtetszet, az majd idővel derül ki hogy szereted e, illetve a fontosabb része hogy hozzád illő e az a személy, mivel még nem ismered, azt sem tudod hogy ki attól még nem szereted, max kedveled, mivel jó fej volt veled vagy bármi, de várj csak fele kb 1-2 évet, addig legyen a haverod csak, és majd utána rá jössz hogy hozzád való vagy sem, persze lehet szerencséd és pont össze illetek, de azt majd idővel megtudod
2019. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!