Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lehetséges az, hogy egy délután alatt beleszerettem?

Ráírtam egy nálam kicsit több, mint 2 évvel idősebb srácra, mert külső alapján nagyon megtetszett. Pár mondatot váltottunk és nagyon megnevettetett. Már nagyon rég óta nem nevettem annyit... :D

És utánna egész végig rá gondoltam és a gyomromnál olyan fura érzésem volt, de csak, amikor rágondoltamxdd

Aztán elkezdett hiányozni és most nem értem mi van... Félek h elszúrok vmit és elveszítem. Ennyi idő alatt nem szerethettem bele vagy mégis? Lehet, hogy ez csak egy fellángolás?😕😣

L

Keress kérdéseket hasonló témákban: beszélgetés, kor, tetszés, tini, szerelem, lány, srác, fiú

febr. 1. 00:14  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Simán lehetséges. Én 1 óra szerettem bele a barátomba és azóta is együtt vagyunk már 2 éve. Mondjuk mi találkoztunk, ez kicsit más.

Ha önmagad maradsz én játszod meg magad akkor nem fogsz semmit elrontani. 😉

Sok boldogságot kívánok nektek.

18L

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/4Időpont febr. 1. 00:19 Privát üzenet
Nem lehetséges, mivel a szerelem komplex dolog, ahhoz ismerned kell a jó és rossz tulajdonságait, te pedig alig ismered még őt. Ez inkább erős fellángolás, vonzalom.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 1. 10:35 Privát üzenet
Azért egy személyes találkozás is kellene ehhez, hogy alakuljon a róla alkotott képed. Amennyit elvehet, annyit hozzá is tehet.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 1. 17:44 Privát üzenet
666_SatAn nevű felhasználó válasza:

Hat, most ez még nem szerelem semmi kép, csak megtetszet, az majd idővel derül ki hogy szereted e, illetve a fontosabb része hogy hozzád illő e az a személy, mivel még nem ismered, azt sem tudod hogy ki attól még nem szereted, max kedveled, mivel jó fej volt veled vagy bármi, de várj csak fele kb 1-2 évet, addig legyen a haverod csak, és majd utána rá jössz hogy hozzád való vagy sem, persze lehet szerencséd és pont össze illetek, de azt majd idővel megtudod

# 4/4Időpont febr. 2. 23:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Teljesen ossze tortem lelkileg, beleszerettem masba, mit tegyek?
Beleszerettem egy tanárba mit tegyek?
Az van, hogy beleszerettem a legjobb fiúbarátomba! Ès kiderült, hogy a barátnőmnek is ugyanaz a srác tetszik, mint nekem! Ès a srác azt mondta, hogy mindketten bejövünk neki! De...
"Beleszerettem" egy sztátba, most hogyan tovább? Többi lent
Elmondtam egy lányak hogy beleszerettem de visszautasított. Mit tegyek? Vajon miért volt?
Láttam ma délután egy lányt a buszmegállóban, akibe első látásra beleszerettem! Hogyan tudnám esetleg felvenni vele a kapcsolatot?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!