Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni hogy mit akar tőlem. Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam akivel tavaly elég rossz kapcsolatom volt ez azt jelente hogy nem beszéltünk és nem is köszöntünk egymásnak. Mintha levegő lettem volna számára. De nyár után észrevettem hogy kedvesebb velem. Illetve nem minden nap de ha ír nekem akkor szinte 4 órát végigbeszélünk. Suliba néha nagyon jól elvagyunk néha meg nem is fogalalkozik velem. Direkt csinálná hogy ne tűnjön fel nekem? Elég sokszor van az hogy látom hogy órán is rámnéz illetve mosolyog. És tényleg nagyon aranyos tehát biztat. De tényleg nem tudom hova tenni. (Volt már olyan amikor célzásokat tett)

2019. febr. 1. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Huhh, hát ez egy nehéz ügy. Az a baj, hogy nem látok bele pontosan a helyzetedbe. Szerintem tetszel neki, de ő is bizonytalan. És általában a fiúk csak a biztosra mennek (tapasztalat). Hány évesek vagytok? 16/l
2019. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16.
2019. febr. 2. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!