Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Harcoljak ezért a lányért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak ezért a lányért?

Figyelt kérdés
Randiztam ma egy lánnyal, úgy érzem ő az igazi.Régebb óta ismrem,de most került sor arra hogy jobban megismerkedjünk. Tök jól evoltunk egy kávézóban, 3 órán ketesztül beszélgettünk. A vége felé elkezdtem ölelgetni, meg símogatni. Majd a végén megfogtam a kezét és mélyen a szemébe nézve megkérdeztem tőle hogy szeretné e hogy együtt legyünk. Azt mondta nem. De nem adtam fel, magyarázatot kértem. Elmagyarázta. Neki volt egy barátja összesen és az szerelem első látásra volt. Elmondta hogy nem tud kapcsolatba lépni velem úgy hogy nem érez irántam semmit. Nekem elég ha egy lány megtetszik máris kapcsolatot szeretnék,aztán majd később kialakulnak az érzelmel. Ha meg nem megy akkor egy hónap múlva szakítunk. De ő nem ilyen. Ő bele kell szeressen valakibe hogy kapcsolatot kezdjen vele. Ebben külömbözünk.Szerinte ő hogy összejöjjön valalivel meg kell legyen már az a láng, szerelem. Köztünk még ilyen nincs. Azt mondta hogy barátkoznunk kell és ha idővel többet érez irántam akkor jönne össze a dolog. Érdemes ilyesmibe belemenni? Tényleg nagyon tetszik a lány, úgy érzem ő az igazi.Nagyon összepasszolunk személyileg. De nem tud úgy megcsókolni ha nincs még meg az a szikra köztünk. Meg tudom mutatni neki hogy mennyire vagyok képes szeretni valakit. Harcoljak érte? Ti mit szoktatok csinálni ilyen helyzetben?
2019. febr. 2. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha úgy érzed, ő az igazai, akkor érdemes küzdeni érte :)

A lányok nagy része ilyen, ezt sajnos el kell foganod.

Sok sikert! :D

2019. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
*igazi
2019. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt egy lány mondja vagy fiú? :D
2019. febr. 2. 19:36
 4/16 anonim ***** válasza:
Lány
2019. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szóval ez a csaj úgy gondolkodik hogy ha nem szeret bele valakibe elso latasra akkor mar nem is kell adni eselyt neki es rogton "nem"-et kell mondani. Es azt hiszi hogy mivel 1 baratja volt akivel szerelem elso latasra volt, azt hiszi hogy o az igazi es mas nem letezik
2019. febr. 2. 20:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes mert ha nem érez irantad semmit kár a gőzért mert később sem fogsz bejönni neki már erőltetni.Ha azt mondta nem akarja akkor miért reménykedsz benne???
2019. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert be akarom bizonyítani neki hogy nem csak abból lehet kapcsolat ami "szerelem első látásra történt". Hanem pl hosszabb ismerkedésből is lehet kapcsolat. És az szerintem nem érett gondolkodás hogy csak annak kell adni esélyt akibe azonnal az első pillanattól kezdve beleszeretünk.Úgy érzem hogy van még mit ismerkednünk és fél közeledni felém mert még nem ismer annyira, ezért inkább visszautasít. Olyan itt most nincs hogy nem vagyok az esete, mert minden szépet amit mondok neki ő azt szereti hallani, de nem tőlem akit alig ismer, hanem a volt barátjától. Ezek szerint nem tette magát még túl a szakításon.
2019. febr. 3. 02:15
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt momdta hogy a randi olyan volt mint bármelyik másik sráccal a sok közül. Én be akarom bizonyítani hogy én más vagyok mint a többi és a következő talikor valami különleges dologgal állok elő
2019. febr. 3. 02:17
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rontottad el, hogy nem kerdezted meg tole a gyerekeket, hogy hanyat szeretne toled.
2019. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na most akkor ezek szerint én rontottam el? Én csak minél előbb próbálkozni akartam nála, még mielőtt más bepróbálkozik és fel nem szedi.
2019. febr. 3. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!