Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érez irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit korin ismertem meg, enyhén flörtölt velem meg egy csomót beszélgettünk, mindig mosolyhott rám és próbált közeledni felém a maga módján, viszont ma elhívtuk vizipipázni ami igaz nem jött össz ezért elmentünk máshova egészjól elvoltunk , de mikor jöttünk haza egy haverjával előre ment és leoofolzsk minket. A másik haverja pedig azt mondta megkérdezte tőle hogy miért kuldott nekem szivet régebben , és azt mondta hogy pfu nem rudom nem jon be csak részeg voltam. Viszont ezután is beszélgettünk meg enyhén flörtölt.velem. Mit érezhet? Hogy tudnám mehkérdezni , vagy esetleg elmondami neki én mit érzek? Remélem nem csak játszadozik

2019. febr. 3. 00:55
 1/5 anonim ***** válasza:
El csavarta rendesen az épp eszed, és nem veszed észre magad, hogy csak palira vesz. Ha valaki egyenes, akkor már rég a szemedbe mondta volna, hogy mit akar tőled! Én a helyedben nem szarakodnék vele, mikor az igazi csak rád vár, te meg ilyenre pazarlod a drága időd!
2019. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszi a választ.
2019. febr. 3. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószinűleg akar valamit, de én a te helyedbe márcsak azért se adnám könnyen magam, mert a haverjainak úgy nézki más arcát mutatja. Ez lehet menőségből, de lehet velük őszintébb mint veled.


Szerintem végy egy kicsit vissza az érdeklődésből és figyeld meg meddig hajlandó érted elmenni. Majd ha úgy érzed fontos vagy neki kérdezd meg csak spontán mik a szándékai. Mit gondolrólad, mi az ami bejön neki benned. Miért keresi a társaságodat stb.. Ha ezekre nem tud olyan kielégítő igaz válaszokat adni ami belülről jön és te ezt így érzed, akkor kicsit kamu az egész. :)

2019. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már úgymond próbáltam hasonlót , meghallotta hogy megyunk barátnőmmel kicsit inni és mondta hogy eljön velünk, megkérdezem tőle hogy miért , azt mondta azért hogy vigyázzon rám, mondtam neki többször is hogy nem kell jönnie de eléggé ragaszkodott hozzá. Lehet megpróbálom még párszor
2019. febr. 4. 21:04
 5/5 anonim ***** válasza:
#Előző. Akkor valószínűleg csak a haverjai szemében akar menő lenni :D De csak így tovább, teszteld le szépen a srácot
2019. febr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!