Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mi ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 17 éves én is 17 vagyok.

Még 9 osztályban megismerkedtünk,jobba is voltunk,együtt ebédeltünk a menzán meg haza kísért egyszer.

Most 10 osztályban viszont Novemberben találkoztunk először sulin kívül,nagy aranyos volt stb.

De olyanokat irt hogy jo lenne ha mellette feküdnek stb.

Amikor találkoztunk az előtt pár nappal szakítottam a barátommal séta közben szorosan ölelgetett stb és megkérdezte tőlem hogy akkor hogyan tovább én meg mondtam neki hogy idő kell,erre benyögte hogy akkor barátság extrákkal.Ám mindig en írtam neki stb. Viszont aztán nekem lett December körül barátom addig minden okés volt hanem nem értettem hogy azt mondta hogy en nem kellek neki mert hogy van egy masik lany aki tetszett neki.Megkérdezem hogy akkor mire fel volt kanos es azt mondta hogy csak viccelt stb. Irtam neki hogy van barátom még jo hogy nem kellek neki és erre azt irta töröljük a beszélgetést mert hogy bedurcizott.(Szerintem) Aztán le is tiltotta az üziket majd most megkérdeztem tőle mi a baja és erre azt válaszolta hogy én ok nélkül mondtam neki hogy kanos stb.(Én csak barátságot akartam végig).Mondtam neki hogy én adok még egy esélyt a barátságnak erre ő azt mondta hogy már elengedte és hogy 1 hónapba telt neki mire jobban lett stb .Én nagyon kedveltem mint barátot,és nehéz ezen túltennem magam mivel mindig látom suliba:(.

Hozzáteszem 9 be ő könyörgött hogy jelöljem vissza facen:D.

Folyosón is mindig összefutok vele és mindig engem néz ameddig rá nem jövök.

Vélemény?


2019. febr. 3. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mi ez, de hagyd a csávót.
2019. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Felesleges ennyire kifejtened, csak arra kellettél volna, amire még mindig lenne esélyed. Elérte, hogy gondolj rá, puhítgat, amíg be nem adod a derekad. Legyen több eszed és ne foglalkozz ösztönlényekkel.
2019. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ebből a történetből a tanulságot kell levonnod.. Fontos hogy őszintén elmondjátok miként gondoltok egymásra.

Ebben a korban természetes hogy a fiúk "szállnak virágról virágra". Így hogy lett barátod nyilvánvalóvá vált számára hogy nem lehet az amit ő akar. Szerintem foglalkozz a barátoddal és hagyd hogy elteljen egy kis idő..hátha lehet még köztetek barátság.

2019. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Viszont nagyon hiányzik a barátsága:(

De már nem szol hozzám suliba se csak bamul.

Meg mi az hogy nehezen engedett el egy 2 hétig tartó barátsághoz nem kell 1 honap:) szerintem legalábbis

2019. febr. 3. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont nem értem akkor miért mondta hogy nem tetszem neki meg hogy más kell neki?
2019. febr. 3. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehezen verte ki a f...ejéből a gondolatot, hogy megfektessen. Illetve lehet, hogy ezzel a nyálas dumával még hiteget és te meg szépen beleesel a csapdába, mivel kb sírsz utána. Lehet pont ez a célja, hogy majd az ölébe ugorj. Felejtsd el, egy ilyen pasi nem érdemel sem könnyeket, sem barátságot.
2019. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi ez a sok stb?😂

Amúgy felejtos, ez az a fajta aki magára akarja hivni a figyelmed és vagy sajnaltatja magát v állandóan össze vissza dumál

Meg éretlen, előbb-utóbb keresni fog, hidd el

Viszont most egy kicsit hagyd hatha észhez tér

2019. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!