Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak ezzel a kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Van egy fiu....aki azt mondja higy szeretne barátnőt de nem 3 évre pl....mert meg ráér elkotelezodni....de szoktunk szerelmesekkent beszélni....szokott féltékeny lenni....neha viszont semmi ilyesmi...én viszont bele szerettem és ezt tudja is...de nem mond rá semmi konkrétumot....most mit csináljak?legyek türelmes és hátha meggondolja magát....vagy hagyjam?(bár az szerintem nem menne...)....??

2019. febr. 4. 13:30
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:

Ha tudja és nem adott rá választ és kíváncsi vagy nagyon egyszerű. Oda mész majd mondod hogy szereted járna e veled.


Onnan már a válasz és az amit hallani akarsz vagy jön vagy nem

2019. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mit szeretne. Mert te úgy érzed van köztetek valami.
2019. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat mar beszéltük....azt mondta hogy most meg nincs ideje kapcsolatra....és higy ugye nem nagyon szeretne elkotelezodni....és hogy nagyon szeret és hogy nem akar elveszteni....és majd ha lesz ideje....de máskor meg azt mondja hogy meg ráér elkotelezodni
2019. febr. 4. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

A szerelem az szerintem nem alakul ki idővel.

Az pont az a dolog, ami az első perctől ragad magával. Ha akkor nincs meg, abból később sem lesz szerelem.

A fiúnak ez a helyzet nagyon kényelmes.


Én nem vesztegetném az időmet.

Tudom ezt könnyű mondani, de ha te szerelmes vagy,Ő pedig nem, akkor ki kell lépni, bármennyire nehéz is, de szerintem meg kellene tenned.

2019. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!