Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Más is így viselkedik, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így viselkedik, ha elveszti az egyik barátját? Barátság vs szerelem

Figyelt kérdés

Volt egy fiú, akivel egy bizonyos verseny kötött össze minket. Mindig érdeklődött, hogy én hogy állok, de közben tök jól összekovácsolódtunk, mindenről tudtunk beszélgetni, a legjobb fiú haverommá vált. Mindig ott volt, ahol én. Sőt olyan is volt hogy megvédett, mikor piszkáltak vagy tesin mikor baleseteztem, kiült mellém a padra dumálni. Sajnos összevesztünk: egy barátnőm mesélte (aki osztálytársa), hogy egyik kudarcomon nevetgélt meg kutatott utánam a hátam mögött a sulis eredményekben egy közös tanárunkkal együtt. Én elküldtem, hogy ne jöjjön ide többet. Ő akkor sírt is. A barátnőm mondta, hogy a suliban folyton rólam beszél. Ha megláttam, mindig bámult a szeme sarkából, mikor egyszer találkoztunk szemrehányóan vigyorgott, de persze nem köszönt.Tanártól-diáktól kérdezősködött utánam, és közben lehordott a hátam mögött mindenféle hisztis libának, fura volt, hogy kérdezgette a teljesítményemről az ismerőseimet, miközben meg tehetségtelennek titulált. Miért érdeklődik meg mindig?


17/L


2019. febr. 5. 19:14
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem tetszesz neki csak nem meri elmondani
2019. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kamugyrosz ***** válasza:
Vagy egyszerűen egy bazinagy sggfej aki nem bír veszíteni
2019. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GuyFromNewCity ***** válasza:
Dikkk😂
2019. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!