Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mitől döntitek el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mitől döntitek el, hogy egy fiúval csak szimplán kavartok, vagy tartósan összejönnetek vele?

Figyelt kérdés

Tudnátok légyszives tulajdonságokat irni, hogy mik azok a dolgok, amik fontosak, vagy mik azok, amit megfigyeltek egy fiu viselkedeseben?

16f



2019. febr. 6. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a srácon múlik. Nincs konkrét tulajdonság ami miatt tartós lesz valami egyszerűen csak a személyiség kisugárzás viselkedés egybe .
2019. febr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiú hozzáállásán múlik. Nyilván olyannal nem is kavarnék, aki nem tetszik és nem szimpatikus. De ha látom, hogy nem vesz komolyan, vagy gázos dolgok derülnek ki róla, akkor nem lesz belőle semmi.
2019. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Mit kavartok? Levest? Tésztát? Nőjjetek fel!
2019. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Nem szoktam kavarni fiúkkal. Mert akkor játszanék az érzéseivel. És sajnos nem tudok neked olyan tulajdonságot mondani, amit keresnék egy fiúban. Ugyanúgy bele tuok szeretni egy bunkó fiúba, mint egy kedvesbe. Ami engem levesz a lábamról az az intelligencia. És hogy legyél érett. Mert ha gyerekes és komolytalan vagy, akkor azt érzékelteted, hogy nem vagy elég érett egy kapcsolathoz. Ezeket tanácsolom, de az hogy egy lány mikor lesz szerelmes tényleg befolyásolhatatlan...



Ui.:Vegyél rá bárkit bármire! című könyvet tudom ajánlani.

2019. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kavarok. Vagy járunk vagy nem.
2019. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én olyanokkal kavarok, akikben van valami vonzó külsőség és belsőleg, DE egyébként érezzük mind a ketten, hogy nem működne együtt. Ilyenkor pár napig, hétig elvagyunk, majd magától elhűl a dolog...
2019. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!