Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmet az iskolája előtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet az iskolája előtt várnám egy szál rózsával a kezemben. Jó ötlet?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszene :)
2019. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 kamugyrosz ***** válasza:
100%

Deedees

Szép gesztus lenne

2019. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos lenne 🙂


Bár azt esetleg gondold végig, hogy ö örülne-e neki, mármint a gesztusnak biztos, de annak is örülne-e, hogy a suli előtt varod

Ha ne adj’ isten van olyan osztálytársa, aki beszologat neki bármi miatt és esetleg már te is téma voltál 1-1 beszolasnal, akkor ne a suli előtt várd (csak azért jutott eszembe, mert hallottam már ilyen kevés agysejttel rendelkező egyénrol, aki bármi miatt beszól annak, akit kipécézett magának ) , de remelem ilyen nem történt és akkor viszont nagyon aranyos lenne tőled ;)

2019. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Csináltam ilyet 17 évesen. Szegény nagyon örült, sírva is fakadt, totál váratlan voltam 😂. Barátnői is csak elpirultak, persze tudtam mindegyik féltékeny belül, mert kb mind vagy smárolni akart velem, vagy leszopni, vagy dugni. Beszologatni senki nem szólt be, mondjuk én nem is az a srác voltam akinek bemertek volna.
2019. febr. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A helyi kemény legény :p
2019. febr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A #3 értek egyet. ;)
2019. febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik filmből vetted? Amugy nem rossz ötlet
2019. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 librikus ***** válasza:
Egy szál virággal, pláne csokorral a legtöbb nőt levehetsz a lábáról. Persze ne bunkóskodj mellé!
2019. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. Én a helyedben virágossal csináltatnék csokrot. 3 szál vörös rózsa szép csokorban kb 3500ft. Vaagy vannak az örökrózsák, ha komolyan gondolod szép díszdobozzal lehet venni az is 3500ft és ráírhatod neki :"Szerelmem addig tart ameddig eme rózsa el nem hervad"
2019. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó ötlet! Hajrá! :)
2019. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!