Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bence vagyok. Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bence vagyok. Tetszik egy osztálytársam és szerintem én is tetszem neki, de nem tudom hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Próbáltam már utalni rá,"véletlenül" megfogtam a kezét, mindig szemezünk dehát nem hiszem hogy gondolt rá hogy tetszhet, mivel más a baráti köröm. Nem tudom mit tegyek mert kezdeményezni nem annyira merek, úgyis csak azt hinné hogy szívatom. Szóval légyszi segítsen valaki aki kezdeményezett (picit duci) lánynál. Mi legyen az első lépés meg ilyenek.

2019. febr. 7. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer.Az első lépés a Bátorság. Ha ez megvan akkor valahogy meglesz az eredménye,mivel minden zsákra akad folt.Nincsenek nagy elvárásaid ami a lányokat illeti,ugyanis ha neked a picit duci lányok jönnek be nempedig a pláza cicababák,akkor ez mindenképp egy plussz pont.
2019. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2019. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem . És köszi a segítséget :)
2019. febr. 7. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi vagy? :D
2019. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen XD
2019. febr. 7. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy közelíts, mint bárki máshoz, aki eddig tetszett, mindegy, milyen az alakja.Minden làny értékeli, ha megdicsérik, hogy csinos, vagy szép.Rajtam is vannak pluszkilók, és mikor egy pasi megdicséri az alakomat, simán elhiszem, nem gondolkodom azon, hogy biztos szívat:D

Úgyhogy udvarlásra fel, sok sikert!😄

2019. febr. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!