Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy nálam idősebb férfiba akivel majdnem mindennap találkozok. Eddig bírtam irányítani az érzéseim de mostmár fizikailag is fáj ha belegondolok hogy nem jöhetek vele össze. Úgy érzem kezdek lelki beteg lenni. Valami tanács?

2019. febr. 7. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ember vagy? Tudsz uralkodni az érzéseiden? Ha igen, akkor uralkodj és cselekedj ember módjára.

Nőtlen? Akkor mi a baj?

Nős? Mit keresel mellette?

2019. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nőtlen. De sokkal időebb mint én. Sokkal.
2019. febr. 7. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A jó öreg plátói szerlem. A hangját hallottad már? Esetleg váltottatok már pár szót egyáltalán?
2019. febr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress benne kiábrándító dolgokat és nagyítsd fel őket, kapaszkodj beléjük. Meg közben keress vki mást.
2019. febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen egyébként beszélgettünk már. Ha nem beszélgettünk volna csak tetszeni de így hogy beszélgetünk belészerettem
2019. febr. 8. 05:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el naponta többször, ahogy a vécén erőlködik, és közben lilul a feje.
2019. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!