Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves srác vagyok, már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves srác vagyok, már régóta beszélgetek egy lánnyal és már kialakult az a helyzet, h szerelem, és nem tudom mit vegyek neki Valentin napra? Valami ötlet? Ez az első ilyen helyzet, h Valentin nap előtt jövök össze egy lánnyal

Figyelt kérdés
Szerelem, fiatalság
2019. febr. 8. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha elviszed moziba, színházba vagy veszel virágot és egy kis csokit mellé.
2019. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és miért van az, h a csók nem megy szóval le akarom kapni és félénk?

És pedig nagyon szeretem, utálok tőle elköszönni tali után ugye egy 20km van köztünk, és ritka a tali:(

2019. febr. 8. 22:21
 3/11 anonim ***** válasza:

És amikor meg akarod csókolni, akkor elhajol vagy belemegy?


Egyébként egy szál rózsa teljesen elég :)

2019. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elhajol, és arcra puszit kapok, aranyos igazából nem ilyen "tini..." Mert manapság nehéz találni normális leányt, és én találtam!☺
2019. febr. 8. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez lenne az 1. Csókja és fel tőle, de majd idővel biztos belemegy
2019. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Volt már neki barátja, nem tudom miért van ez nagyon aranyos vagyok vele, ma is elvoltam vele elmentünk egyet pizzázni, meg ittunk egy sört tök jól el voltunk, vagy én vagyok pocsék nem tudom:(
2019. febr. 8. 22:44
 7/11 Tpanna00 ***** válasza:
Eléggé úgy jön le ez csak barátság a részéről. Mondjuk a tények szerint tényleg az. Főleg ha volt barátja is. Ez nem félénkség egyszerűen nem akarja. Szerintem túl sokat gondolsz bele.
2019. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neked első szerelmed ahogy latom, elégé tapasztalatlan vagy, hogy így beleélted magad sajnos. Lehet túlságosan kapaszkodó, le nem rázható vagy. Ami egy idő után taszítja egy lányt, mert hidd el belül minden lány egy kicsit rosszfiúra vágyik, aki azért nem ugrálja körbe folyton. Semmi értelme így ajándékod venni neki. Ha volt barátja es úgy nem csókol, akkor egyértelműen ez barátzóna. Ha a lány vonzódna hozzád, szexuálisan is, hidd el csókoloztatok volna már, de már simán le is fekudterek volna ennyi után. Így csak saját magadnak okozol fájdalmat, nőlj fel.
2019. febr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Illetve kiváncsi lennék miértnem tudtok találkozni, ha sokszor a lánynak nemjó az kifogás, szinte biztos baratzona. Én es barátnőm kozt 50km volt, hagynemondjam, volt hogy mindennap találkoztunk, pedig aztán időnk se volt sok, de ha két ember szereti egymást akkor megoldjak ezeket.
2019. febr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem élem bele magam és nem ugrálom körbe, csak egyszerűen szar mert ő baszta el nálam 1x és adtam neki második esélyt, és nem barát zónában vagyunk, ha abba lennénk szólna, hiszen nem akar fájdalmat okozni (remélem)

És tapasztalt vagyok értek egy lányhoz, csak ha nem engedi nem erőltetem☺ Szép reggelt!

2019. febr. 9. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!