Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Első csók az nyelves puszi?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csók, első, szerelem, randi, puszi

febr. 9. 14:47  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ezt mindenki maga dönti el igazabol, vagy majd ahogy a helyzet hozza

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 9. 14:55 Privát üzenet

Ha gyakorlatlanok vagytok, akkor nem feltétlenül nyelves.

Attól még lehet jó!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 9. 15:06 Privát üzenet

Nekem a sokadik se nyelves. Valahogy egyszerűen nem szeretem a nyelvest. Eddigi barátnőim se nagyon voltak érte odáig. Első barátnőm mondta elsőnek, hogy ő nem szereti, a többi kapcsolatnál én hoztam fel a dolgot. Szerintem kicsit undi vagy nem tudom, a lényeg, hogy nem jön be nekem.

Ezért se célszerű nyelvessel kezdeni. Meg mint ahogy írták is, ha nincs tapasztalat akkor nem ezzel kellene indítani.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 9. 16:17 Privát üzenet
Rajtatok múlik, nincs rá szabály. Nekem csak puszi volt az első, de ez nem szentírás :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 9. 16:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan csókoljam meg a barátnőmet?
Lányok! Csókolózásnál szeretitek, ha szívja a párotok az ajkaitok? Hogy esik jól? Mit szerettek közben? Cuppogás?
Lányok! A mai lányok közül vannak olyanok még akik vágynak a romantikus fiúkra? Csak nekem nem sikerül ilyen lányt találnom?
Csókolózáskor hogy szokott lenni? Nem kellemetlen, mikor átdugják egymás nyelvét a másik szájába? Vagy mikor még csak egyik, a 2-ből az 1. dugja át? Az nem rossz? Azért eléggé...
Tetszik egy csaj az alattuk lévő évfolyamból. Hogyan tudnám megszólítani? Tanácsok? (többi lent)
Hogyan csinaljam?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!