Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek osztálytárshoz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek osztálytárshoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már tetszik egy ideje, de elég nehéz a helyzet. Ha van időd, olvasd végig, miért...


A mi osztályunk elég furcsa, nagyon nagyok az osztályon belüli távolságok, már második éve osztálytársak vagyunk, de alig ismerem, nem sokat beszéltem még vele.


Néha órákon összenézünk, de ennyi, látszólag nem jelentek többet neki, mint bármelyik lány.


Milyen lépéseket tegyek meg, hogy hívjam fel magamra a figyelmet?


Köszi a hasznos válaszokat! :)


16/L


2019. febr. 9. 21:06
 1/4 anonim válasza:

Rendszeresen is volt nekem ilyen...

Ha gondolod írj rá messengeren, ha élőben nem szeretnéd (én is messengeren írtam rá ,mert nagyon félénk vagyok) kezdj el beszélgetni veled, de ne add könnyen magad, és mindenképpen várd meg,hogy ő kezdeményezzen.Ő a fiú. Hisz ami tudja,hogy az övé lehet,azért nem kell harcolni, de ha kicsit elérhetetlennek tunsz szamara akkor kuzdeni fog erted.

Ha osztálytársad, elkérheted a házit, vagy valami ilyesmi, és ha elkezdene esetleg cikizni (kevés esélyt látok rá) azzal,hogy pfuu, tetszel neki, akkor tudod mondani,h csak a házit kérted el.


Remélem tudtam segíteni :)

2019. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igeen, köszi :)

De ha ráírok, az elég egyértelmű lenne, és én valahogy úgy szeretném, hogy ő figyeljen fel rám...

2019. febr. 9. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok vészmadárkodni, de az osztályban kialakult kapcsolatok veszélyesebbek bárminél. Jelenleg is egy ilyennel sínylődök, de azt is tudom hogy téged pont nem érdekel ebben a pillanatban, én is ebbe estem bele :D
2019. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont emiatt nem aggódom, hogy alapból az osztályunk gangekből áll, amik alig érintkeznek. :P
2019. febr. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!