Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lesz már barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már barátom, kezdem úgy érezni hogy macskás néniként fogok meghalni, nektek mikor volt először barátotok?

Figyelt kérdés

Igen, most egy tini vagyok aki a neten sírja ki a bánatát,de anyunak ciki lenne:) úgy hogy ha nem érdekel,ne olvasd el a következő sorokat,és ne is pazarold az értékes idődet egy buta kommentre,mert úgy sem érdekel.


Szóval, sokan szépnek tartanak,viccesnek meg buta sem vagyok, és tehetségem is van. Szoktam látni hogy néznek srácok,de csak ennyi. Már vagy 3éve hogy elkezdtem érdeklődni a fiúk iránt, de eddig csak reménytelenül álmodoztam hátha bekopog az ajtón a Nagy ő. Most azért érintett meg ez ennyire,mert mostanában egy csomó mindenkinek összejött már a dolog... Félre ne értsetek, nem azért szeretnék barátot mert mindenkinek van és huuhh nekem is kell,egyszerűen csak szerelmes szeretnék lenni 3év álmodozás, s vágyakozás után.

Ti mikor voltatok először szerelmesek,és ősszejött a dolog?

Egyébként valami tipp hogy ÉLŐBEN hol tudnék ismerkedni? Nem nagyon szeretek neten..



2019. febr. 11. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy? És ha tenyleg szep vagy akk valakinek tetszel
2019. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Én is így vagyok csak fiú ként. Vàrom a nagy őt,hátha megérkezik,de nem alakult eddig.... igazából ismerkedni sok helyen lehet, de sok esetben nem lesz a legjobb partner. Ha inkább inteligensebb irányultságú partnert keresel akkor ne a bulikban bízz. Függ attól is hol élsz.
2019. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy akkor érkezik a barát, amikor nem számítanál rá, amikor nem görcsölsz rá, elengeded a hozzá kapcsolódó feszültséget.
2019. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szerelem nem parancsra működik.Hiába várod,annál rosszabb.Az magától jön,nem fogsz rá számítani,se gondolni akkor megfogsz majd lepődni hogy van remény.
2019. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%
Én is ilyen voltam/vagyok, mindig is nagyon vágytam a szerelemre kicsi korom óta. Kiskamaszként rengeteg csalódás ért, mire 16 évesen először lett barátom. Egy hónap után szétmentünk, de nem sokkal később jött a második, vele egy évig bírtuk. Ennek már másfél éve vége, azóta egyedül vagyok, lassan 20 felé tartva, és most megint nagyon erősen úgy érzem, hogy tényleg soha sem találom meg (újra) a szerelmet, úgyhogy próbálok inkább más dolgokkal foglalkozni (pedig én sem vagyok valami igénytelen világ rusnyája, társaságba is járok, de valahogy nem akar összejönni, van ilyen).
2019. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!