Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm folyton instán más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm folyton instán más fiút pontozgat storyba, én meg itt vagyok neki. És kicsit féltékeny vagyok. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
T1n1r1b1.
2019. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert egyszerű, mint az 1x1
2019. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszra vártam, de köszönöm:)
2019. febr. 11. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg tőle mi a fszrt csinálja, utána ugyis kiderul ha meg kamuzik akkor hagyd ott ilyenek a mai instalányok szarnak mindenre
2019. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!✌
2019. febr. 11. 23:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Az en exem is ugyanezt csinalta, pontozgatott irogatott veluk ide ode taggelte oket, de ha en egy lannyal beszeltem rajta kivul ugy is hogy mar 10eve ismerem akkor ment a balhe... dobd ki, lehet hogy fajdalmas lesz kicsit nelkule de ezek a mai lanyok egy forintot nem ernek (tisztelet a kivetelnek)

Az ekezetek miatt sorry

2019. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na hali megbeszéltem vele a dolgot, kérdeztem h mi a f.... ért pontozgatsz másokat, vagy fiút és csak azért mert sok a fiú haverja, én megpróbálok bízni benne, de múltkor én pontoztam lányt, tiszta bolond volt... Ember legyen aki érti a mai lányokat! PeaceLove
2019. febr. 12. 05:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokan csinálják ezt. Nem fiú haverokat pontoz, hidd el, a legtöbb ilyen insta storyban ismeretlenek kérik a pontozást. Annyi, hogy az lenne a normális, ha abbahagyná a pontozgatást, ha van valakije. Mondjuk én alapból nem jönnék össze olyannal, aki ilyeneket tesz ki.
2019. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!