Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a teendő?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő? Segítség!

Figyelt kérdés

A lány aki nekem tetszik még nem tette magát túl a szakításon az exével. Első kapcsolata volt, 4 hónapig tartott, nagyon szerették egymást. Nehezen viseli a szakítást. Itt vagyok neki én, minden nap beszélgetünk, találkozunk is néha. Azt mondta hogy nagyon szeret velem beszélgetni és nagyon jó vagyok hozzá és az agya azt súgja adnia kell nekem esélyt. A szíve viszont azt súgja hogy az ex barátja kell neki. Ő még a szívére hallgat és nem tud nekem esélyt adni jelenleg. Felejteni akar de a szíve nem engedi. Olyat is mondott hogy találjak inkább barátnőt mert kitudja mikor felejti el a srácot és nem akar váratni engem, nem akarja hogy rossz legyen nekem. Nekem a szívem azt súgja hogy most más lány nem kell, csak ő. Nagyon nehéz és komplikált ez a helyzet. Felajánlottam neki 3 opciót :


1.Mellette maradok a nehéz időszakokban, segítek neki feledni, ugyanúgy beszélünk minden nap, meg rendszeresen talizunk ami eddig nem volt


2.Egy ideig nem beszélünk, amíg helyre nem jön


3.Elfelejtem a lányt


Azt mondta hogy a 2. és a 3. opció ugyanaz kb. Az 1. opciót választotta. Ezek szerint nem szeretné hogy elfelejtsem de azt se hogy szüneteljünk a beszélgetéssel. Felájánlottam neki hogy többször találkozzunk, bele is egyezett. De azt is elmondta hogy jelenleg a helyzet olyan hogy csak barátok lehetünk, nem tudja mennyi idő a feledés. De nem akarok örökké a barátzónájába maradni.Most meg azon kattog az agyam hogy én melyik opciót válasszam mert nem tudok dönteni mindegyik nagyon nehéz. Segítsek neki elfelejteni az exét? De hogyan? Nagyon nehéz az első opció is mert képes vagyok rengeteg pénzt, időt, energiát rászánni a lányra csak azért hogy esélyt adjon végre és a végén meg majd semmi nem lesz belőle, és akkora csalódás ér mint még soha. A második és harmadik opció talán még nehezebb. Hozzászoktunk már hogy minden nap beszélünk. Ő egy különleges lány, nem lenne mindegy elfelejteni. Meg ha nem próbálkozom, nem tudhatom hogy sikerült volna e. De most esélyt ad azzal hogy az első opciót választotta? Mi van ha az exe csettint egyet és a lány már repül is azonnal hozzá? Nagyon nehéz döntés előtt állok.Ezt a lányt ha elfelejtem, már soha többé nem beszélhetek vele. A lánnyal úgy beszéltük meg hogy az 1. opciót választjuk. De most így begondolva nem tudom hogy lenne e elég idegem, kitartásom ehhez hogy egy kitudja milyen hosszú feledési időszakot átvészeljek vele. Ha szerintetek az első opció a legjobb akkor mégis hogyan segítsek neki hogy minél előbb elfelejtse az exét és rám fókuszáljon?


2019. febr. 12. 01:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ő nem tud felejteni, neki ez még új. Nem jól csinálja. Ott vannak a srác képei a telefonjába, az idézetek amik rá emlékeztetnek meg minden. Tudnék neki segíteni de az lehet úgy esik ki hogy ráerőltetni akarom magamra
2019. febr. 12. 02:09
 2/12 LeniDavisJr ***** válasza:
100%
Friend-zoneba kerültél barátocskám. Jól kipicsogja magát a válladon, majd ha jön egy másik pali, aki megtetszik neki, vagy az exe kerül megint képbe, akkor majd jól takarékra tesz téged. Még úgy tehetnél még inkább a kedvére, ha meleg lennél. Minden lány szeretne egy meleg fiú barátot, akivel megosztja minden titkát és kibeszélik egymás barátait. Szóval ha ez kell, akkor hajrá. Amúgy meg magad is tudod mi a teendő.
2019. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtésnél ha nem szeretnél neki rosszat akkor ne letiltsd, meg hasonlók, hanem egyre ritkábban beszéljetek, kicsit érzékeltesd, hogy le van szarva, rájön majd. Amúgy, szerintem se lesz itt barátságnál több.
2019. febr. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok hogy nem lesz barátságnál több és miért a feledés a legjobb opció?
2019. febr. 12. 10:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Olyan mintha a meleg barátha lennel már bocs.
2019. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen meleg barát? Hagyjad már ezeket a szövegeket... Itt nem ez van. A csaj fontos nekem, én is neki. Már ott tartunk hogy gondolt már arra hogy esélyt adjon nekem de még nem tud. Eddig mindig az volt hogy biztos hogy nem adna esélyt most meg már adna lehet
2019. febr. 12. 11:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok együtt érző vele, nem engedem hogy kisírja magát rajtam, folyamatosan udvarolok neki. Tetszik is neki, de még mindig nem tud engem szeretni. Amúgy eddig ritkán találkoztunk, 2 hetente mondjuk 1 szer. Most az a célom hogy minden násnap találkozzunk.
2019. febr. 12. 11:18
 8/12 Zsombi55 ***** válasza:

Mint ahogy fentebb írták több mint valószínű, hogy abba a baráti zónába kerültél ahonnan szinte lehetetlen kibújni.


Ha elég sármos vagy és nagyon jó beszélőkéd akkor sikerülhet, talán. De mivel magától már javasolta is, hogy keress mást.. én nem várnák rá de amíg szabad lennék addig neki is ott lenne az esély ha időben helyre jön.


Ő egy olyannak tűnik aki nagyon ragaszkodik a múlthoz attól függetlenül, hogy mekkora az esély azt az állapotot visszaszerezni. Ha gyenge akaratú akkor az első lépés az, hogy minden tárgyat képet stb. el kell pakolni. Be egy dobozba s le a pincébe.

2019. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az a "keress mást" csak egy teszt volt. Biztos hogy nem esne neki jól ha látná hogy egy másik lánnyal beszélnék és ő meg háttérbe kerülne. Biztos hogy megbánná.
2019. febr. 12. 11:51
 10/12 A kérdező kommentje:
De mondom eddig az volt hogy nem adna esélyt.Elutasított de én nem adtam fel. Ennek köszönhetően hogy nem adtam fel, mostmár ott tartok hogy az agya azt súgja adnia kell nekem esélyt.És ez úgy hogy alig találkoztunk párszor. Ha tovább harcolok rendszeres talizással akkor lehet hogy el is érnék valamit de nem tudom. Lehet hogy hiába reménykedem
2019. febr. 12. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!