Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mind bemeritek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mind bemeritek vallani, ha tetszik egy lány? Vagy szerelmesek vagytok belé? Hogy közlitek vele?

Figyelt kérdés

először vesztek egy mély levegőt,és mikor ott vagytok a lány közelében akkor hadarva elmondjátok?izgultok?betanult szöveget mondtok?Szoktatok habozni h majd máskor bevalljátok neki?szoktatok tanácsot kérni,h h mondjátok el?haverjaitokkal megszoktátok beszélni,és tőlük kértek tanácsot(ha kértek)?Otthon eltanuljátok a szöveget?


válaszokat nagyon szépen köszönöm!(Kérlek titeket,hogy próbáljátok belesűríteni minden kérdésemre a ti helyzetetek szerint a válaszaitokat leírni commentben!



2019. febr. 12. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Elhívom randizni. Sétálni, moziba, akárhova. Közben megfogom a kezét, átölelem, ha nem húzza el magát az már egy jó jel. Nem muszáj kimondani, éreztetni is lehet a másikkal :)
2019. febr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Így igaz,néha a tettek többet is jelentenek mint a puszta szavak.
2019. febr. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
2 sör 1 cigi aztán egy pofon amit kapok válaszul XD
2019. febr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Izgulok, de nyiltan elmondok mindent, nem igazán kérek tanácsot, nem hadarok.
2019. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm jöhetnek még!:D
2019. febr. 12. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ad jeleket, amiből lejön, hogy ő is érezhet irántam valamit,akkor normális esetben elhívnám valahova, ha igent mond akkor onnantól nyert ügy.
2019. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes leszek belé akkor egy ponton ezt tudatom vele, amíg csak tetszik/felkeltette a figyelmem valamivel akkor elkezdek beszélgetni vele, elhívom valahova, az első találkán elég sokmindent leszűrök belőle és utána már eldöntöm, hogy mi legyen a továbbiakban.

Például a legutóbbi esetben elég jó volt az első találka, sétálgattunk egész délután, beszélgettünk mindenről, a nap végén simán a nyakamba ugrott egy jó nagy ölelésre (mondjuk ez eléggé váratlanul ért).

Egyre jobban tetszett, azomban a második talinak kitalálta, hogy menjünk át Pécsre (97 km) moziba, nem viszakoztam úgy is egy jó filmet szerettem volna már nézni (hát nem az volt majdnem elaludtam rajta olyan nulla volt).

Lévén hogy másnap 8-ra mentem melózni és már egyébként is fél 11-volt azt mondtam menjünk haza szépen, mert 12 óra az 12 óra lesz holnap. Hazaértünk szépen elgurultunk hozzá, egy elég közömbös sziával lerendezte az aznapit. (őőőő okééé, wtf?)

3. talinál már szervezte volna a kövi programot, hogy csak úgy húzzunk át (104 km) Szegedre aqua parkba... (1 hónapon belül volt mindez idáig), mondtam neki hogyha lehet akkor azt egy kicsit halasszuk már el mert egyéb életcéljaim is vannak a pénzszóráson kívűl (mert ugye mozit én fizettem, autót én tankoltam, kaja pia). Na ha azt az arc elváltozást láttátok volna ahogy a cuki lányból átmegy egy undorítóan közömbös antiszoc k.cs.gbe.

Na akkor jött elő a foga fehérje, mondtam is, hogy akkor kalap kabát (nyilván nem így hanem maradtam a kis jógyerek), azzal a lendülettel hazakísértem én meg elmentem a halálba.


Az ilyenek miatt szűnt meg bennem az a bizonyos "szerelem első látásra" dolog, nem tudok bízni senkiben se annyira már manapság, holott ez lenne az alapja az egésznek.


Konkrétan a kérdésekre:

"először vesztek egy mély levegőt,és mikor ott vagytok a lány közelében akkor hadarva elmondjátok?izgultok?" - Igen, amíg veszek egy nagy levegőt pont lenyugszok így nem hadarok szerencsére. Izgulni? Aki lepkét gyűjt az simán jól járna egy jó 10 percig a hasamban.


"betanult szöveget mondtok?" - Nem, ami éppen jön és nem baromság, bár az is becsúszik néha.


"Szoktatok habozni h majd máskor bevalljátok neki?" - Igen, volt ilyen azóta is ha visszagondolok arra elrobban egy ér az agyamban és átkozom magam.


"szoktatok tanácsot kérni,h h mondjátok el?" - Nem, megint csak egy nagy levegő amíg befejezi a mondtot addig kellőképen megnyugszok és semmi probléma.


"haverjaitokkal megszoktátok beszélni,és tőlük kértek tanácsot(ha kértek)?" - Egyetlen egy haverommal szoktam csak ezt megbeszélni, inkább bíztatni szokott (amit értékelek) fölöslegesen mert még nálam is jobban igzul mint én magam az egészen.


"Otthon eltanuljátok a szöveget?" - Semmi, 3. kérdésnél megválaszoltam.


21/F

2019. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!utolsó neked végképp!:) sajnálom h csak a pénzedre utazott a lány!kívánom h valaki olyat fogj ki,aki megbecsül s szeret!:D
2019. febr. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!