Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elegem van a titkolózásból,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a titkolózásból, szerelmet akarok vallani, de hogyan?

Figyelt kérdés

Évek óta osztálytársak vagyunk. Egyszer úgy érzem, hogy tetszek neki, egyszer meg levegőnek néz. Többen mondták már, hogy biztos tetszek neki,de én ezt nem látom. Mindenképpen be akarom vallani, mert jövőre ballagunk, és nem egy helyre felvételizünk.


L


2019. febr. 12. 19:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég félénk vagyok, nem biztos, hogy a szemébe tudnám mondani.
2019. febr. 12. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Valentin napon pont nyálas lenne-e, vagy esetleg pont emiatt pozitívan hatna, ha mindenképp be szeretnéd vallani, ahelyett,hogy jeleket adsz neki, és arra vagy "indul" vagy nem, és ezt szóban nem mered megtenni, akkor írjál neki egy levelet/FB-n írd le neki, vagy ha csak tudni szeretnéd, kérd meg egy barátnődet, vagy valakit, aki jóba van vele,hogy tudakolja meg finoman,hogy mit gondol rólad, és akkor nincs meg a beégés kockázata.
2019. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs fent semmilyen internetes oldalon, a héten pedig nem találkozok vele, elutaztak. Jó ötlet lenne egy levelet írni, de nekem ahhoz nincs tehetségem.
2019. febr. 12. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj,valamit kell csinálni, ha a szóbeli bevallás nem jó,akkor marad a levél, nem kell túlbonyolítani, ötletet nem tudok hozzá adni, keresgél itt GYK-n, biztos van korábbi ilyen kérdés.

Amúgy az előző voltam.

2019. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2019. febr. 12. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!