Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Elegem van a titkolózásból, szerelmet akarok vallani, de hogyan?

Évek óta osztálytársak vagyunk. Egyszer úgy érzem, hogy tetszek neki, egyszer meg levegőnek néz. Többen mondták már, hogy biztos tetszek neki,de én ezt nem látom. Mindenképpen be akarom vallani, mert jövőre ballagunk, és nem egy helyre felvételizünk.

L

febr. 12. 19:41  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Elég félénk vagyok, nem biztos, hogy a szemébe tudnám mondani.

# 1/5Időpont febr. 12. 19:48 Privát üzenet
Nem tudom, hogy Valentin napon pont nyálas lenne-e, vagy esetleg pont emiatt pozitívan hatna, ha mindenképp be szeretnéd vallani, ahelyett,hogy jeleket adsz neki, és arra vagy "indul" vagy nem, és ezt szóban nem mered megtenni, akkor írjál neki egy levelet/FB-n írd le neki, vagy ha csak tudni szeretnéd, kérd meg egy barátnődet, vagy valakit, aki jóba van vele,hogy tudakolja meg finoman,hogy mit gondol rólad, és akkor nincs meg a beégés kockázata.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 12. 19:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs fent semmilyen internetes oldalon, a héten pedig nem találkozok vele, elutaztak. Jó ötlet lenne egy levelet írni, de nekem ahhoz nincs tehetségem.

# 3/5Időpont febr. 12. 20:12 Privát üzenet

Figyelj,valamit kell csinálni, ha a szóbeli bevallás nem jó,akkor marad a levél, nem kell túlbonyolítani, ötletet nem tudok hozzá adni, keresgél itt GYK-n, biztos van korábbi ilyen kérdés.

Amúgy az előző voltam.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 12. 20:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

# 5/5Időpont febr. 12. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyre többet gondolok az osztálytársamra, de nem kellene. Voltatok már ilyen helyzetben?
Szerelmes vagyok egy lányba, kapcsolatot akarok vele, de ő nagyon bizonytalan. Mit tegyek? 18f
Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy nem akarok többet puszta barátságnál? 16F
Miért van az hogy szeretem de nem akarok vele járni?
Mit tegyek ha nem akarok lefekudni a baratommal?
Hogy tudnám a barátomnak jelezni, hogy többet akarok?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!