Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el vagy mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Volt egy lány, akivel 1-2 hétig többször is találkoztam, hazakísértem a suliból és beszélgettem, majd egyszercsak közölte, hogy inkább legyünk csak barátok. Azóta (1 hete) majdnem minden nap látom suliban és köszön is, néha mosolyog is.

Én nem akarok csak a barátja lenni, hisz többet érzek iránta még mindig. Mit kéne tennem? Felejtsem el? Elég szar ez a helyzet, pedig a beszélgetések alapján azt hittem, hogy neki is bejövök, de ezek szerint csak baráti szinten.



2019. febr. 12. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy közben valami miatt megváltozott a véleménye, ha csak így benyögte, hogy inkább csak legyetek barátok, akkor valószínűleg ő is érzékelte, hogy itt több van annál, beszélj vele és kérdezd meg tőle, az a legbiztosabb, aztán ha nem keress mást.
2019. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig látta rajtad hogy te többeg érzel iránta mint barátság,ezért finoman utasított vissza.Friendzone.
2019. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az tuti lejött neki, hogy nem csak a barátja akartam lenni, mert évfolyamtársak vagyunk, de ezelőtt kb semmit se beszéltünk csak egymás nevét tudtok. Úgy mentem oda hozzá egyszer suli után, mikor ment hazafelé és megkérdeztem tőle, hogy lenne kedve beszélgetni/találkozni, mert nagyon szimpatikus nekem. Szóval valószínűleg tudta.
2019. febr. 12. 20:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, hogy egyelőre fogadd el a lány ajánlatát. Ne erőltesd őt semmire, mert még elijeszted magadtól - erőszakosnak, nyomulónak fog tartani. Aztán később ismét próbálkozhatsz, főleg akkor, ha azt veszed észre, hogy szívesebben, netán mosoly kíséretében válaszol neked.
2019. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!