Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom belém szeretett, de én bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom (mint haver) és belém szeretett.Pár hónapja közölte is ezt,de én visszautasítottam.Később észrevettem magamon,hogy elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatba,mert úgy érzem,hogy nem szeretem,de bizonyos helyzetekre úgy reagálok,mintha a tudatalattimban mégis szeretném.Nagyon szenved amiatt,hogy én azt mondtam neki nem szeretem viszont és mostanába egyre kevesebbet beszélünk,mert már kikészül ettől és próbál beletörődni,úgy viszonyulni hozzám,mint egy barát.Mit tegyek?Többet szeretnék beszélni vele,de tudom,hogy egyszerre fájdalmat és örömet is okozok vele.Frusztrált vagyok amiatt,hogy miattam fáj neki ez.
2019. febr. 12. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Mérlegelj. A mérleg egyik serpenyőjébe tedd azt, ami miatt kedveled, a másik serpenyőbe azt, ami miatt elutasítottad. Még nincs vége!

Most azokat a dolgokat, amik miatt habozol, EGYENKÉNT rakd az egyik vagy a másik serpenyőbe. Most nézd meg, hová billent a mérleg nyelve.

Ügyelj arra, hogy amiről döntesz ide vagy oda teszed, azt tartós kapcsolat esetére vonatkoztasd. Szánalomból ne tegyél semmit sehova!

2019. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!