Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
krisznagy16 nevű felhasználó kérdése:

Ha a fiu 18 éves a lány 13 de nem fekudnek le. Csak taliznak. Puszi csok ölelés. Akkor az nem büntethető ugye?

febr. 12. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Te a fiú vagy a lány vagy?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/20Időpont febr. 12. 21:28 Privát üzenet

Nem büntethető, de simán eltilthatnak tőle a szülei jogilag és ha nem tartod be, akkor börtön is járhat érte.

Én így tudom.

20/F

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/20Időpont febr. 12. 21:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fiu.

# 3/20Időpont febr. 12. 21:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha a lanynak a szulei feljelentik a fiut de nem csinalt a lannyal semmit akkor nem lesz semmi ugye??

# 4/20Időpont febr. 12. 21:35 Privát üzenet
Keress magadhozz valot. Ennyire bena nem lehetsz h csak a 13 eveseket szeded fel

A válasz 68%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/20Időpont febr. 12. 21:36 Privát üzenet
PékBácsi nevű felhasználó válasza:

Az előző válaszodnál felmerült bennem egy kérdés, ugye most nem azért jönnek ezek mert valamit megcsináltál amit nem kellett volna, vagy csak gondolkodtál rajta?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/20Időpont febr. 12. 21:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Figyu mar csak kerdeztem mert kivancsi vagyok ezekre a dolgokra de mi a fa szer nm tudtok normalisan valaszolni

# 7/20Időpont febr. 12. 21:40 Privát üzenet
"De mi a faszer" egy 13 évessel vagy? Korodbelit nem tudsz találni?

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/20Időpont febr. 12. 21:42 Privát üzenet
PékBácsi nevű felhasználó válasza:

Üljél már le a seggedre, nem onnan rántottál ki, egy egyszerű és érthető tájokozódási pontnak szánt kérdést tettem fel bunkókám...

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/20Időpont febr. 12. 21:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem csinaltam semmit es nem is fogok....

Arra vagyok kivancsi hogy ha a lanynak(13) a szulei fel jelentik a fiut(18) de a fiu nem csinalt semmi olyat. csak csok puszi oleles azert nem csukjak le?

# 10/20Időpont febr. 12. 21:44 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi baj van velem? Többi lent!
Félek megfogni a barátnőm fenekét. Miért?
Ebből még lehet valami?
Mikor egy fiú és egy lány ölelkezike, arról ti kívülről meg tudjatok állapítani, hogy csak barátok, vagy együtt vannak?
Van egy fiú aki tetszik. Mit tegyek? ⬇️
Ti mit szólnátok ehhez?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!