Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti szoktatok olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok olyat csinálni, hogy nem írtok rá a lányra pedig nagyon akarnátok? Vagy h amikor vele beszéltek pl üzenetben akkor h vigyorogtok ok nélkül?

Figyelt kérdés

szval volt már olyan veletek,h volt egy olyan érzésetek h nem kéne ráírni a lányra,de legbellül alig tudtátok visszatartani h ne írjatok rá?Hogyan csináltátok, (ha sikerült) h nem írtatok rá ilyen helyzetben?Olyan volt már veletek,h azért nem írtok rá,mert ti írtátok az utolsó üzenetet,és most neki kéne "rátok írnia"? (mármint a lánynak) volt már olyan veletek,hogy azért nem kerestetek egy lányt,h hátha ő majd keres?vagy szoktatok vigyorogni mikor üzenetben beszéltek,és ő nem látja?milyen üzenettel (rendes,aranyos,nem perverz üzenetre gondolok -_-) lehet titeket levenni a lábatokról?milyen tettekkel?


Válaszokat nagyon szépen köszönöm!

ez nem ide kapcsolódik,de az aranyos,vagy inkább a nőies lányokat szeretitek?



2019. febr. 13. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Én nem chatelek a párommal, csak ha nagyon muszáj. Amúgy felhívom telefonon, vagy elmondom neki személyesen. Hidd el, jobban fog az a lány örülni neki, mint annak hogy ráírsz.
2019. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem...
2019. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,ezt ez a kérdés bizonyítja:milyen üzenettel (rendes,aranyos,nem perverz üzenetre gondolok -_-) lehet titeket levenni a lábatokról?milyen tettekkel?
2019. febr. 13. 14:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a fiútól függ. Ismerd meg és könnyű dolgod lesz.
2019. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én visszahúzódóbb vagyok, és tudom azt is hogy sose fogok felérni a korombeliekkel, nem vagyok olyan kis bulizós nagypofájú, sosee volt barátnőm de amilyen visszahúzódó lányt szeretnék olyanokkal beszéltem már, de nem szeretek ráírni másra.. Így is megkapom hogy "nem érek rá" vagy ilyesmi, és ha nem érek annyit hogy írjon akkor úgy érzem hogy nem is számítok semmit, mert ez igy is van egyébként. Bár neten "ismerkednék" max, előbb utóbb élőbe is kell :) De neten legalább lehet nézni miket oszt meg a lány magáról, végülis épp eszű embernek szerintem félmeztelenül vagy akárhogy pózoló lányka nem kell. Szerintem legyen visszahúzódó külsőre is visszafogott természetes, érezzem hogy tényleg akar beszélni velem stb. Az utolsó kérdésedre a válasz az aranyos. Én mindíg egy olyan lánnyal akartam leélni az életem aki talán alacsonyabb és fiatalabb mint én, akire vigyázhatok mindíg stb stb.. Szóval az aranyosabb. (Kár hogy a lehetetlenről beszélek XD)
2019. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h a lehetetlenről beszélsz!Biztos még előtted áll az egész élet!😉 Szurkolok neked!
2019. febr. 13. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy de hidd el, a mai instás csitrik ezeknek az elvárásoknak sose fognak megfelelni! A baj már ott kezdődik hogy 12 évesen pasiznak!:D Én meg második nem leszek senkinek az fix.
2019. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiú,de véleményem szerint sokszor direkt kivárják,hogy a lány írjon.Persze ez emberfüggő,ahogy előttem is írta valaki.


Van egy barátom aki soha nem ír nekem magától (igaz kissé visszahúzódó típus),de múltkor 1 hónap után ráírtam,és kb. 3-szor elmondta mennyire hiányoztam neki,mégsem keresett...Megjegyezném előtte még egyszer sem mondott ilyet.


Szerintem elég nehéz néha kiigazodni a fiúkon is...

2019. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!