Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon miért van ez? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért van ez? 17/F

Figyelt kérdés
Belezúgtam az egyik osztálytársamba még pár hónappal ezelőtt, ezért elkezdtem ráírni és a suliban is beszélgetni vele. Egész jól alakultak a dolgok a csaj is többször odajött már hozzám beszélgetni, mindig elmondta ha problémája volt és többször is megölelt. Tesin is mindig odajött hozzám, hogy röplabdázzak vele még ilyesmik. Előfordult hogy elkísértem a vasútállomásra és ott volt amikor azt mondta, hogy de jó lenne ha én is hazamennék vele. Ezek után összeszedtem a bátorságom és megkérdeztem tőle hogy nem lenne-e kedve eljönni velem egyszer egy kávézóba vagy valahova. A csaj azt mondta, hogy nincs ideje rá. Szilveszterkor is egy helyen voltunk mert közös a baráti társaságunk ott is többször megölelt, meg a vállamra hajtotta a fejét, meg kihívott sétálni, igaz a barátnőit is hozta. Ott hiába próbáltam meg beszélni vele, mindig inkább a barátnőivel beszélt. Így úgy gondoltam, hogy ezt elrontottam és mivel eléggé belezúgtam már ezért úgy próbáltam elfelejteni, hogy nem foglalkozom vele. Szóval nem írtam már rá és nem mentem oda beszélni. De úgy láttam mintha a csaj egész gyakran nézett volna engem. Most meg többször is odajött beszélni velem, meg beült mellém órára és ott nekem dőlt meg betette a combját is az ölembe. Azóta is olyan mintha nézne sokszor. Vajon miért lehet ez? Miért játszik velem?

2019. febr. 13. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem játszik veled, hanem ő is szeret téged. Ne durcáskodj vele szemben, ne add a sértődöttet, mert nem válaszolt azonnal. Hagyd, hogy szabadon folyjanak az események. Tarts ki mellette, szórakozzatok továbbra is együtt. Az egy csöppet se zavarjon, ha valahová a barátnőit is elhívja, ahol veled van.

Ha nem jöttél volna rá, megsúgom: a barátnőitől megérdeklődte, mit szólnak hozzád, milyen fiúnak találnak téged. Tarts ki a lány mellett!

2019. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csakhogy, most már ötletem sincs, hogy hogyan menjek oda beszélni vagy mivel írjak rá. Meg aztán nehéz elhinnem, hogy tényleg ő is kedvelne engem. Hiszen egyszer elutasított.
2019. febr. 13. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elutasított, de utána más húrokon játszik feléd! Vagy rosszul értelmezem a kérdésed?

Hogy hogyan menj hozzá és mivel? Kerülj "véletlenül" az útjába, köszöntsed őt, kérdezd meg hová megy, elkísérheted-e, aztán beszélgessetek. Pontos forgatókönyvet ne várj innen senkitől.

2019. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És már az elején bevalljam neki, hogy tetszik nekem?
2019. febr. 14. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne valld be, minek? Egyszerűen csak hagyd hogy folyjanak az események. Ha újra elmondod neki, azzal újra döntéshelyzetbe kényszeríted, és lehet, hogy újra visszatáncolna
2019. febr. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak meglepődött, megijedt és ezért mondta azt, hogy nem ér rá. Vagy tényleg nem ért rá. De ettől függetlenül be add fel, ebből még simán lehet bármi
2019. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!