Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti hogyan reagálnátok le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan reagálnátok le?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki bejön, néha öleléssel köszönünk el. Általában ő kezdeményezi az ölelést. A kérdésem az, hogy én is simán kezdeményezném az ölelést, csak nem tudom mit gondolna...

2019. febr. 14. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan örülne neki.
2019. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked az semmit sem jelent, hogy kezdeményezi az ölelést???

Holnaptól kezdve Te kezdeményezd az ölelést, különben eltaszít magától. Kérj tőle találkát, fogjad meg séta közben a kezét...

Ne várd el, hogy mi - válaszolók - lélegezzünk is helyetted!

2019. febr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki ,hogy nem csak én kezdeményezek Mert egy idő után (ha én kezdeményeznek még mi fog)ettol idiótának érezném magam és azon gondolkodnak ,te lehet nem is akarod ,hogy megoleljelek.


Szóval adom az elozot !!!!!!!!!!!!!!!

L

2019. febr. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örülne neki
2019. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!