Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy próbát megér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy próbát megér?

Figyelt kérdés

Nos, elég összetett a történet.

Szeptemberben megismertem egy fiút, aki jelenleg tetszik. Hallottam már róla jót–rosszat egyaránt, mindegy, számomra elég különleges. Életemben először elhatároztam, hogy lépni fogok, gyűjtök elég bátorságot, és ráírok, mert eddig a chateléseink kimerültek annyiban, hogy házi elkérése, illetve boldog születésnap kívánata. Éppen a buszon ültem, amikor végleg tisztáztam magamban, hogy igenis ráírok, de mobilnet híján csak otthon tudtam neki írni. Mikor hazaértem, elsőenk megnyitottam az Instát, ami egyből feldobott egy képet, amit a srác (is) kedvelt, gondoltam csekkolom a profilját, és ekkor láttam meg, hogy ki van írva neki az öt nappal korábbi dátum egy lakatos (🔐) emojival, ami egyértelműen azt jelenti, hogy van barátnője. Nyilván letörtem. Most ismét elhatároztam, hogy amikor szakítanak (vagy ha ez sosem következik be, akkor így jártam...🤷), kivárom a kellő időt, és ráírok. A közös témánk megvan, személyesen szoktunk is beszélgetni, szóval ez nem lejet gond.

Szerintetek megéri ráírni, hogyha még azt is belevesszük a képletbe, hogy valószínűleg jövő nyáron másik országba költözik?


2019. febr. 14. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
szerintem vagy még ma ráirsz vagy hagyod az egészzet mert ha tetszenel neki akkor veled jött volna össze szoval valoszinu hogy nem tetszel neki.irj rá most és ne pazarold az életed arra hogy vársz.
2019. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretem az ilyen taktikázós lányokat,de egyébként se írj rá,látod,nincs értelme.
2019. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak egy másik fiút. A nyár már nagyon közel van (és akkor külföldre megy...)!
2019. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Egy szóval nem mondtam, hogy tetszem neki, és nem is hiszem ezt.

2. Nem tudom, biztosan velem van a baj, de engem nem visz rá a lelkiismeretem, hogy tárkapcsolatban élő embereknek írogassak. Nyilvánvalóan ezzel az ő szemszögéből semmi baj sincs, mert miért ne írhatnék neki, mint barát, de én akkor is ismerem a szándékomat. És valszeg a csaja is egyből levágná a szitut, és bármennyire is szeretnék én a csaj helyében lenni, nem akarom tönkrevágni a kapcsolatukat (esetleg).

3. Úgy értetett, hogy nem ezen a nyáron utazik el, hanem utána.

2019. febr. 14. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Vagy most írj neki vagy soha

Nem érdemes senkire se várni

2019. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!