Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác, akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit nagyon bírok, imádom, ha mégérint, ha hozzábújhatok, viszont szexuálisan nem vonzódom hozzá. Ez mit jelent? Több, mint barátság, kevesebb, mint szerelem?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

A szexuális vonzódás nem feltétlenül tartozik a szerelembe. Viszont vonzódhatsz egy idegenhez is, akit akkor látsz először.

18/l

2019. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem, hogy nem vagyok arra, hogy ilyesmi történjen köztünk.
2019. febr. 15. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, ugye azt mondod hogy nagyon birod...

szóval még nem a párod.

Akkor ezek szerint nem vagy érett még ehhez, vagy mégsem ő az igazi aki kell neked, esetleg itt csak barátság van még és lehet hogy nem alakul ki több

2019. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ő részéről szerintem nyugodtan lehetne több is köztünk, viszont én nem vagyok biztos az érzéseim jelenteseben...
2019. febr. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!