Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem hogy szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik és azt érzem hogy én is neki. Van ilyen fura érzésem hogy mi összetartozunk vagy hogy is mondjam és ez az érzés már akkor is megvolt amikor nem voltam belé szerelemes. Valamint sokszor álmodok vele szinte mindennap.

Miért érzem ezt?

Ui. Bocsanat ha rossz kategóriába raktam:)

Én 16 ő is:)


2019. febr. 15. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért álmodsz vele, mert foglakoztat a gondolataidban. És ő hogyan viselkedik veled szemben? Ezt kellett volna megírnod! A Te nézetedet ismerjük, na de, az övé...?
2019. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk, csak nézzük egymást a folyosón.
2019. febr. 16. 00:14
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazabol annyi hogy sokszor nezunk egymas szemebe.
2019. febr. 16. 00:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, iskolai folyosón látjátok egymást.

- kérjed segítségét egy matek példa megoldására,

- "véletlenül" menj neki a folyosón, miközben a mobilodat nyomkodod és épp veled jön szembe,

- ha éppen együtt mentek ki egy ajtón, "véletlenül" lökjed meg őt, majd "bocsi, nem akartam, nem fáj?" szavakkal szegődj mellé, kérdezd meg merre megy és legyen neked is "éppen" abba az irányba egy utad.

2019. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Es bocsánat a félighasznosért, véletlen félrenyomtam:/

2019. febr. 16. 07:33
 6/9 A kérdező kommentje:
És matekból tuti nem tud segíteni, annyit tudok hogy rossz tanuló xd
2019. febr. 16. 07:34
 7/9 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni legyen veled másképp. Nekem pont ugyanez a sztorim volt egy sraccal a sulibol. Konkretan amiota meglattam nsgyon tetszett aztan szerelmes is lettem bele. Ugyanigy neztuk egymast a folyoson es akkor en mae keszultem az eskuvore :D. De mikor oda kerult a sor és beszéltunk egy keveset raadasul o jott oda hozzam el is kerte a szamom meg minden ns mindegy. Vegul kiderult hogy rohadtul nem akar tolem semmit, szoval csak ovatosan, ez a szemezgetes nem bizonyit semmmit. 17/L
2019. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Elozo vagyok, neharagudj a sok elirasert ejjel van es mar felig alszok.
2019. febr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ertem:)

Koszi a valaszt!❤

2019. febr. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!