Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15-16 éves lányok nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves lányok nektek mennyi az ideális magasság?

Figyelt kérdés

Nincs barátnőm és lehet hogy amiatt mert alacsonyabb vagyok vagy csúnya vagyok.:(

Nektek mennyi az ideális magasság?

Amúgy 165cm vagyok



2019. febr. 15. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
180 felett:D de valaki biztos szereti az alacsony fiúkat, ne add fel:D
2019. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy bárki is az alacsony fiúkat szereti. Az osztályomba is inkább a magasakkal beszélnek a lányok.
2019. febr. 15. 18:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Remélem azért megnövök 180cm re.
2019. febr. 15. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Azért, mert a magasaknak általában van o obizalmuk. (Természetesen vannak kivételek minden szempontbol)

Ha van egy magas srác, de mondjuk ott ül a sarokban, nem bír megszólítani egy szebb lányt, akkor ő sem tetszene senkinek.

Én sem vagyok túl magas 173cm (bár magasabb mint te, osztálytársaim között mégis kb a legalacsonyabbak kozott), régen csúnyának is gondoltam magamat. Aztán mégis, egy napon, mit veszithetek. Szereztek az első lánnyal, rá is mosolyogtam, odamentem, el hívtam, egy pár hónapig barátnőm is volt...azota van önbizalmam, s szinte csak sikerelmenyeim.


És ha nem hiszek nekem, h nem a magasság...

Van egy osztálytársam, a legkisebb, 165 körül van ő is, mégis, van barátnője lassan egy éve


17F

2019. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarok az alacsonyságommal barátnőt. Én meg akarok nőni
2019. febr. 15. 18:58
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Mivel erre nincsenek szerek, vagy bármi más, vagy megtanulsz ezzel élni, vagy örökké csak vagyakozhatsz a lányok utan
2019. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Én lány létemre, 15 évesen 150 cm vagyok. Régebb sokat bántottak, csúfoltak ezért. De mostmár annyira nem érdekel hogy milyen magas vagyok. Én nem úgy választok fiút magamnak, hogy milyen magas. Szerintem más lányok is így vannak. Ha rendbe vagy, kedves, és megbecsülöd a lányt, akkor fogsz magadnak lányt találni. De így ezzel a felfogással, hogy meg akarsz nőni, nem érsz el sokat. Én is megakartam, jó, most is megakarok, de elfogadtam hogy sokat nem fogok. S ha elfogadod önmagad, más is elfog
2019. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ameddig magasabb nallam addig nem igazan szamit mert nem ez a legfontosabb. Ha szemelyisegre megfog es szamomra vonzo akkor addig mindegy ameddig magasabb nallam (ami nem olyan nehez szerintem a ~160 cm-el). 16/l
2019. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
188cm vagyok, 86kg, és nincs barátnőm. Nem ettol fugg
2019. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Van egy barátom aki alacsonyabb nálam (én 162 vagyok) és imádják a csajok aranyos, jószívű, vicces, jó beszélgetőpartner)

Egy tanárom meg olyan 155 körüli, felesége van és gyerekei. Sosem a magassággal van a hiba, hanem valami mással! Ne fogd erre!

18/l

2019. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!