Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves lányok! Mik azok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Mik azok a vonzó tulajdonságok egy fiúban, amelyektől úgy gondoljátok, hogy hosszabbra terveztek vele?

Figyelt kérdés
Kérlek csak lányok válaszoljanak😉meg annyit kiegészítésként, hogyha a kulso egy 10/9-10en mozog, viszont belsoleg egy kisse introverált, de sok baráttal rendelkezo 16/f

2019. febr. 15. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az nagyon bejön, ha egy srác okos, megfontolt. Tudja mit akar, és maximalista/karrierista, de nem megszállottan.

Számomra fontos, hogy határozott legyen, és tudja, hogy engem hogy kell kezelni.


18/L

2019. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Az első hozzászóló tökéletesen leírta. 17/l
2019. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Udvariasság, humor, intelligencia :D
2019. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a kedvesség az, ami bejön. Ha akármilyen feszült, problémás helyzet van, akkor sem kel ki magából és kezd őrült módjára viselkedni, hanem kedvességét körülményektől függetlenül meg tudja őrizni, és ebből következik, hogy az is fontos hogy béketűrő legyen. Persze azért álljon ki magáért ha kell, de ne bunkó módon, illetve ha tud józan ésszel higgadtan gondolkodni, és cselekedni. Ha látom rajta hogy tisztelettel van mások felé, előzékeny, segítőkész, és tud hálás lenni azokért a dolgokért amik vannak neki. Nagyon nem szeretem ha valaki hálátlan, és nem tudja megbecsülni azt amije van. Illetve a humor az ami még bejön(mondjuk ki ne szeretné a humoros embereket? )17/l
2019. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%

Nekem a belső tulajdonságok nagyon fontosak:

-intelligencia

-megfontoltság

-humorérzék

-kedvesség

-sok szeretet

-legyen pénze (itt nem arra gondolok hogy legyen kőgazdag, erről szó sincs csak ne legyen szegény (de az se baj ha gazdag😁💰))

-optimistaság

-maximalizmus (pici)

-állatbarát

-ne nagyon legyen kupis (akár rendmániás)

-jó ízlés


Külső (ez nem annyira lényeges):

-kék szem

-szőke haj

-szexi alkat (sportos)

-sármosság, macsóság

2019. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

#1


Hogy lehet valaki úgy maximalista, hogy nem megszállott? A maximalistág már egyfajta megszállottság..

2019. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Maximalistaság*
2019. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Igazából nálam már az is nyerő, akinek a viselkedéséből látom, hogy őszintén érdeklődik irántam, és nem csak a bugyimat akarja levarázsolni. De emellett még fontos, hogy hasonló lelkivilággal és gondolkodásmóddal rendelkezzen, mint én, mert csak így tudnánk megérteni egymást, szeresse és értékelje az igényes művészetet, legyen intelligens, de ne okoskodjon állandóan, fogadja el, hogy én ilyen vagyok, és ne akarja állandóan megmondani, hogy mit csináljak, viselje el a vicceimet, illetve az sem árt, ha van humorérzéke, illetve legyen figyelmes, ne gondolja azt, hogy én csak egy örömforrás vagyok számára, viselkedjen velem emberként. Tudom, hogy ez így egyszerre soknak tűnhet, de szerintem nem akkora nagy elvárások, szóval igen. Nagyjából ennyi.
2019. febr. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!