Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha megcsókolom, akkor mélyülhe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókolom, akkor mélyülhetnek az érzései?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bizonytalan az érzéseiben irántam.

Többet érez (mástól hallottam), de nem elég határozottan. Pedig úgymond mindenben (külső, belső) tetszem neki nagyon.


Ha megcsókolom, és tegyük fel jól sül el, akkor az sokat változtathatna pozitív irányba a dolgokon?


Esetleg tapasztalatokat is írhattok lányok, ha volt veletek hasonló, belőletek mit váltott ki.


2019. febr. 17. 01:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ha váratpan az lehet pozitív, de lehet negatív is. Szóval én azt mondom, hogy legyél magabiztos hajolj közel hozzá és a szátok éppen ne érjen össze, ha ő is akarja akkor befejezi :3 szerinten ez magabiztosabb lépés lenne :)
2019. febr. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez úgy működik mint egy sims játék
2019. febr. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 B25 ***** válasza:
100%
Attol függ. Ha például első csak akkor alapból bizonytalan és felni fog tőle úgyhogy ebben az esetben nem túl jó ötlet. Szerintem csak adj neki időt, vagy a másik taktika hogy feltűnés nélkül kicsit távolodj el tőle. Beszélj vele kevesebbet, hátha akkor rajön hogy hiányzol neki. Tapasztalatból mondom hogy ez beválhat.
2019. febr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha érez irántad valamit akkor egyértelműen igen a válasz. De nem jó az, ha megcsókolod őt a semmiből. Az nem fog jól elsülni semmi esetre sem.

Én most kavarok egy lánnyal, de eszem ágában sem volt megcsókolni (még), mármint nem csak úgy a semmiből. Én utalásokat tettem rá neten és élőben is, hogy bejön nekem, mivel erre kaptam tőle visszajelzéseket, figyeltem a reakcióit leesett, hogy van esélyem. Majd elkezdtünk ki járni és egyszer megöleltem őt az autóban, próbáltam minél közelebb kerülni hozzá, ez megint csak egy utalás, hogy nem egy baráti ölelésről van szó (habár autóban a középkonzolon keresztül ölelkezni egyébként se baráti), aztán próbáltam az arcához közelebb kerülni mindig, majd összetettük a homlokunkat, tudtam, hogy már nem kell sok majd összeért az orrunk itt már biztos voltam benne, hogy megteszem legyen bármi is, de mielőtt megtettem volna ő megelőzött :D

2019. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!